Планшети ASUS

0 товарів
1

Плануєте придбати планшет для себе чи на подарунок близьким? І в першому, і в другому випадку радимо звернути увагу на багатофункціональні, якісні та надійні планшети Asus.

Чому саме Asus?

Ця торгова марка вже давно засіла в серцях сучасних користувачів комп’ютерної техніки та електроніки. Виробник Асус створює та випускає недорогі, проте високоякісні моделі девайсів на будь-який смак, колір та бюджет.

В нашому магазині ви знайдете такі планшети Asus, в залежності від діагоналі екрану:

  • 10 дюймів. Це найкращий варіант для будь-яких цілей, адже широкий дисплей дозволяє і з комфортом переглядати кінострічки, і ефективно працювати в текстових редакторах, і результативно знаходити інформацію в мережі Інтернет, і спілкуватися з друзями, і багато чого іншого. Проте такий розмір екрану може бути завеликий для крихітних рученят дітей.
  • 8 дюймів. Якщо ви хочете придбати планшети Asus для підростаючого покоління, щоб дитина могла з легкістю справлятися з девайсом та навіть носити його з собою до школи, тоді зупиняйте свій вибір саме на моделях з діагоналлю дисплея в 8 дюймів. Такий компактний, проте функціональний пристрій, згодиться малятам для ігрових забав та навіть читання книжок.
  • 7 дюймів. Цей варіант просто знахідка для тих користувачів, котрі прагнуть досягти максимальної компактності та малогабаритності гаджету. Такі планшети Asus не займатимуть багато місця та не створюватимуть дискомфорту навіть при довготривалій роботі. Проте для роботи з текстовими чи графічними редакторами таких просторів екрану може виявитися замало.

Купуйте високопродуктивні та бюджетні планшети Asus у нашому онлайн магазині та зробіть приємний, а головне корисний подарунок для себе та близьких. Сучасна електроніка не припиняє дивувати своїм ще багатшим функціоналом та ще ширшими можливостями, станьте власником одного з таких гаджетів.

Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?