Інформація про нас

Коли Ти Смарт

Ми знаєм як бути смарт! Ти ще не в темі? Тоді шукай магазин КТС у своєму місті та занурюйся у світ розумних гаджетів! У нас можна більше дізнатись про новинки, власноруч протестувати їх та оновити свій гаджет-парк.

Ми працюємо з найкращими виробниками, пропонуючи тільки офіційну техніку. Кожен може підібрати свій гаджет в КТС, адже ми допомагаємо зробити правильний вибір. Ми радо підтримуємо соціальні й екологічні ініціативи, а також запроваджуємо власні цікаві проекти.

Нестримні амбіції та жага розвиватись сформувала філософію компанії —  «Коли Ти Смарт». Наша філософія – це наша життєва сила. Вона надихає нас прокидатися щоранку, щоб створювати для наших клієнтів крутий сервіс та гарні  емоції від покупок.

Мережа складається з 19-ти роздрібних магазинів по Україні, на полицях яких можна знайти безліч смарт-техніки.

Apple Authorized Reseller
Авторизований сервісний центр
Обмін товару протягом 14 днів
Call-центр без вихідних
Бонусна програма
663 288 клієнтів
21 магазин
21 рік на ринку
Безкоштовна доставка від 4999 грн

У КТС діють цікаві акції, тому Ви зможете купити смарт-техніку за вигідними пропозиціями.

Завжди раді бачити Вас у наших магазинах. Для корпоративних та гуртових клієнтів створений окремий підрозділ, спеціалісти якого зможуть допомогти у виборі потрібної техніки.

КТС пропонує різні способи доставки: безкоштовна доставка на точки видачі, кур’єром або безкоштовна доставка на склад перевізника (при замовленні товарів на суму від 5000 грн). Детальніше можна ознайомитись у розділі Доставка та оплата.

КТС в соціальних мережах 24/7. Новинки hi-tech, розіграші, лайфхаки – все це Ви можете переглянути на офіційних сторінках.

Телефони Call-центру

Адреси електронної пошти головного офісу

Меню
Привіт! Допомогти ?