Способи доставки КТС

Ми подбати про те, щоб забрати круті гаджети в КТС було максимально легко, швидко та просто. Обирайте будь-який зручний спосіб доставки чи отримання свого замовлення та насолоджуйтесь користуванням технікою! Ви можете скористатись як послугами доставки через поштові сервіси, так і забрати замовлення самостійно у будь-якому магазині КТС. 

Самовивіз

Безкоштовно доставляємо всі замовлення в обраний Вами магазин КТС або на точку видачі Київстар. При оформленні замовлення через Інтернет-магазин, менеджер контакт-центру уточнить час приїзду замовлення на обрану точку видачі. 

Нова пошта

До відділення Нової пошти безкоштовно доставляємо замовлення вартістю від 5000 грн. В послугу включається тільки доставка товару до відділення, послуга зворотньої доставки коштів оплачується окремо. При здійсненні замовлення до 5000 грн у відділення перевізника вартість доставки оплачується за тарифами Нової Пошти

Доставка з післяплатою

Максимальна сума доставки Новою поштою з післяплатою — 40 000 грн. Також є можливість адресної доставки від Нової Пошти. Це можна одразу вказати у "Корзині" при оформленні покупки. Вартість адресної доставки кур’єром Нової пошти складає від 105 грн при замовленні на суму до 5000 грн. Доставка курє'ром Нової Пошти замовлень сумою від 5000 грн — безкоштовна. Статус доставки замовлення можна відстежити ТУТ. 

**Для доставки з післяплатою діє можливість оплати товару в кредит від Нової Пошти. Детальна інформація розміщена на сайті компанії.

Поштомат Нової пошти

Доставляємо у поштомати Нової пошти товари, вартість яких не перевищує 15 000 грн. Відправлення здійснюється лише по повній передоплаті. Метод доставки автоматично відображається лише у картках товару, які можливо доставити в поштомат. Вартість доставки cтановить від 70 гривень. Безкоштовно доставляємо замовлення вартістю від 5000 грн.

Актуальний список відділень НП, що працюють ТУТ

Укрпошта

У відділення Укрпошти безкоштовно доставляємо замовлення від 5000 грн. Доставка товарів відбувається лише при повній оплаті. У послугу включається тільки доставка товарів до відділення. Доставка замовлення вартістю до 5000 грн здійснюється за тарифами перевізника. Відстежити статус доставки замовлення можна ТУТ

 

 

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?