КТС є авторизованим центром продажу

Untitled.png

Переваги офіційних iPhone в Україні

1. Гарантія якості продукції
Купуючи офіційний iPhone, Ви гарантовано отримуєте новий, не прив'язаний до оператора пристрій. Недобросовісні магазини часто під виглядом нового пристрою продають телефони, які були відновлені в ході гарантійного сервісу (Refurbished) або функціонально «урізані», а також тестові (demo) зразки iPhone, в яких може бути відсутнім, наприклад, модуль WiFi або Bluetooth. У цих же магазинах зустрічаються програмно розблоковані телефони, раніше «прив'язані» до певного мобільного оператора. Після оновлення операційної системи, такі пристрої можуть втратити можливість роботи з українськими операторами мобільного зв'язку.

2. Гарантія якості обслуговування покупців
В авторизованих точках продажу працюють фахівці, що пройшли сертифікацію компанії Apple. Тільки тут ви отримаєте високий рівень підтримки і кваліфіковану консультацію. У кожному авторизованому місці продажу знаходиться кілька спеціальних демонстраційних моделей iPhone з набором попередньо встановлених популярних програм, музики, фотографій. Це дозволяє покупцеві самостійно випробувати всі функції iPhone і на особистому досвіді ознайомитися з перевагами, а вже потім прийняти виважене рішення про покупку.

3. Гарантія законної угоди
В авторизованих магазинах продаються тільки легально завезені на територію України iPhone, зі сплатою всіх податків і зборів відповідно до чинного законодавства. Це дозволяє покупцям офіційних iPhone бути впевненими в тому, що придбаний iPhone не буде відключений. Покупець також отримує моральні гарантії того, що він не порушує законів і користується легальною продукцією, яка отримала підтвердження відповідності наших гаджетів усім стандартам і нормам на території України.

4. Гарантія сумісності пристрою з українськими стандартами
Телефони, які Ви купуєте в авторизованих точках продажу, локалізовані спеціально для ринку України. Їх легко відрізнити по закінченню артикулу в назві моделі на упаковці та/або в пункті меню "Налаштування -> Основні -> Інформація про пристрій" (наприклад "ME415UA/A"): UA/A, RM/A, RK/A, Z/A, SU/A, FS/A. iPhone з такими артикулами були виготовлені з урахуванням всіх технічних умов та будуть гарантовано сумісні з українськими стандартами зв'язку та електричних мереж. Це відноситься також й до мобільного зв'язку нових поколінь (3G / 4G), який такі пристрої будуть підтримувати.

5. Офіційна гарантія від Apple на 1 рік
У гарантійних випадках власники офіційних iPhone обслуговуються в авторизованому сервісному центрі, в якому інженери Apple проводять заміну пристроїв на нові. Якщо ж iPhone був придбаний в неавторизованому магазині і виявився підробкою, замість обміну, такі телефони будуть ремонтувати, використовуючи б/у компоненти або "аналоги", так як оригінальні запчастини Apple не продає дилерам, а здійснює авторизований ремонт виключно на своєму заводі. За якість ремонту в неавторизованному сервісному центрі відповідає лише сам центр. Apple в цьому випадку не несе відповідальності за подальшу стабільність та якість роботи вашого iPhone.

6. Більш вигідні програми покупки в кредит або розстрочку
iPhone в авторизованих магазинах часто можна купити більш вигідно в кредит або розстрочку. Неавторизовані магазини не мають надійних документів про походження своєї продукції, так як дуже часто вона потрапляє до них нелегальним шляхом. В результаті банки неохоче йдуть на кредитування будь-яких угод із продажу такої техніки, адже це високий ступінь ризику. З авторизованими магазинами банки співпрацюють на максимально вигідних умовах, що, відповідно, дозволяє запропонувати покупцям кращі умови кредитування.

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?