Корпоративний відділ КТС

Ми надаємо комплексне обслуговування для малого, середнього та великого бізнесу, а також державних організацій і установ. Ми розуміємо, що ваш час — безцінний, саме тому намагаємось запропонувати найбільш оптимальне рішення відповідно до ваших потреб та бюджету.

Досвід роботи команди складається з безлічі проектів, як перевіреного учасника системи державних закупівель Prozorro, зокрема в закупівлях для Нової Української Школи та інших сфер державного сектору.

Нашими партнерами є світові бренди — Lenovo, Dell, Hewlett-Packard, Apple, Asus, Epson, Canon, Acer та інші.

Чому ми? 

  • Ми реалізуємо сертифіковану продукцію, яка має офіційну гарантію від виробника. Працюємо на ринку України як з державними, так і з комерційними замовленнями.
  • Наш власний Сервісний центр, авторизований по всіх відомих брендах, що дає можливість забезпечувати повну підтримку працездатності техніки у гарантійні терміни згідно з договірними зобов'язаннями.
  • Проектний офіс займається системами відеонагляду, системами контролю доступу, проектуванням та монтажем локальних мереж, тому завжди готовий оперативно реалізувати ваші проектні запити “під ключ”. 

Зв’яжіться з нами:

E-mail: corp@ktc.ua

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?