Сервісний центр КТС

Про нас знають

Будучи одним з найбільших сервісних центрів в західній Україні, наш сервісний центр щорічно проводить більше 15000 гарантійних ремонтів цифрової техніки. Наші висококваліфіковані спеціалісти з допомогою сучасного обладнання повертають до життя смартфони та планшети, відновлюють працездатність ноутбуків та персональних комп’ютерів, обслуговують друкуючу техніку, проводять налаштування програмного забезпечення та надають технічну підтримку і консультації. Багаторічний досвід роботи та широкі технічні можливості дають нам змогу знаходити вирішення для будь яких проблем та бути надійним партнером для тисяч наших клієнтів.

Нам довіряють

Покладені в основу нашої діяльності високі стандарти якості, забезпечують злагодженість технологічного процесу та надійність використовуваних матеріалів і запчастин, що піднімає на новий рівень процес проведення ремонтів і дає нам змогу гарантувати бездоганну якість виконаних робіт. А європейський рівень обслуговування дозволяє нашим клієнтам згладити всі негативні враження від поломки улюбленого пристрою, та перетворити їх у впевненість, що тут для них завжди знайдуть рішення. Довіра клієнтів – головний наш пріоритет, і саме тому найвідоміші світові виробники обрали нас щоб представляти своє ім’я.

Нас обирають

Сервісний центр КТС є авторизованим представником найвідоміших брендів цифрової техніки. Це означає, що незалежно від того, де був придбаний пристрій, ви можете звернутись до нас для проведення гарантійного ремонту чи обслуговування. Крім цього, для нас вкрай важливо, не просто ремонтувати техніку, а пропонувати нашим клієнтам комплексні рішення. Тому, і після закінчення гарантії, ми продовжуємо надавати повну підтримку – від консультацій та профілактичного обслуговування, до надскладних компонентних ремонтів. Співпраця з клієнтом для нас – це партнерство, побудоване на надійній підтримці з одного боку, та на довірі і впевненості з іншого.

Завжди поруч

В час стрімкого розвитку цифрових технологій, коли з кожним днем вони все глибше проникають в наше повсякденне життя, будь-який збій чи поломка техніки відчувається дуже гостро, та завжди приходить в самий непідходящий момент, що стає для користувача справжньою проблемою. Ми розуміємо наскільки важливо підтримувати бізнес ритм у робочий час, і як неприємно переривати відпочинок в час дозвілля. І саме для того, щоб забезпечити нашим клієнтам постійну технічну підтримку, сервісний центр КТС працює 7 днів на тиждень без перерви та вихідних, а наші онлайн-сервіси допомагають вирішувати проблеми дистанційно. Навряд чи ми вбережемо наших клієнтів від усіх форс-мажорних ситуацій в житті, але ми точно зможемо вирішити їх проблеми, пов’язані з ІТ-технологіями.

Звертайтесь до нас — м. Рівне, Соборна 1. Працюємо щодня з 09:00 до 20:00

Перевірте статус вашого ремонту онлайн прямо на сайті.

Більш детальну інформацію можна отримати:

  • зателефонувавши за одним із номерів: + 38 (050) 379 28-20; + 38 (093) 177 04-49.
  • написавши нам на пошту service@ktc.ua;
  • запитавши в соціальних мережах

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?