Доставка та оплата


Ми намагаємося бути якомога зручнішими для наших покупців та пропонуємо наступні варіанти доставки та оплати вашого замовлення.

Як ми доставляємо товар?

Самовивіз

Ми можемо привезти замовлення у зручний для вас магазин КТС. В такому випадку доставка буде безкоштовною. Як тільки замовлення приїде до магазину — одразу сповістимо sms-повідомленням і чекаємо на ваш візит. У більшості випадків ми привозимо товар на протязі одного-двох робочих днів.

У більшості товарних груп є спеціальний фільтр за наявністю у магазині. А в картках товарів лінк «Є в наявності». Виглядають ось так:

За їх допомогою можна з’ясувати які саме товари є в певному з наших магазинів прямо зараз. Їх можна придбати не очікуючі на доставку з інших магазинів та складів. Але раджу все ж таки зробити замовлення, щоб хтось не купив товар до вашого візиту — ми його зарезервуємо. 

Зараз ми присутні у дванадцяти містах України. І постійно розширюємо мережу.

Перевізником

У місцях де ми ще не відкрили власний магазин ми співпрацюємо з Новою поштою. Доставляємо у будь-яке з більш ніж 2000 відділень.  Для цього достатньо лише обрати необхідне при замовленні чи повідомити менеджера. За бажанням, доставимо кур’єром до вашої оселі чи офісу.

Доставка перевізником оплачується за їх тарифами. Але якщо одним замовленням ви придбаєте на суму більше ніж 750 гривень — доставка у відділення буде безкоштовною. Кур’єрська доставка оплачується додатково, також за тарифами Нової пошти.

В картці товару під ціною ми зазначаємо коли зможемо передати ваше замовлення перевізнику. Ось так це виглядає:

Після відправке замовлення приїде до вас на протязі одного-двох робочих днів.

Ми давно і плідно співпрацюємо з Новою поштою, тому намагаємось не користуватись послугами інших перевізників.

Як сплатити за покупку?

Готівкою

Оплатити замовлення готікою можна при його отриманні:

  • в нашому магазині чи точці видачі;
  • у відділенні Нової пошти;
  • у кур’єра Нової пошти.

Зауважте, що при оплаті у відділенні Нової пошти чи кур’єру доведеться додатково сплатити вартість зворотної доставки коштів за тарифами Нової пошти. Тому при доставці Новою поштою радим робити передоплату карткою чи інтернет-банкінгом при створенні замовлення. Це суттєво зекономить ваші кошти.

Карткою

Ви можете оплатити замовлення карткою:

  • в нашому магазині чи точці видачі при отриманні товару;
  • при створенні замовлення в інтернет-магазині і будь-якому способі доставки;
  • у окремих відділеннях Нової пошти (на жаль, не в усіх).

І на сайті, і в магазинах ми приймаємо картки VISA® та Mastercard®.

Visa та Mastercard

Зауважте, що при оплаті у відділенні Нової пошти чи кур’єру доведеться додатково сплатити вартість зворотної доставки коштів за тарифами Нової пошти. Тому при доставці Новою поштою радим робити передоплату карткою або інтернет-банкінгом при створенні замовлення. Це суттєво зекономить ваші кошти.

Інтернет-банкінгом

Клієнти Приватбанку мають можливість розрахуватись за замовлення за допомогою системи Приват24. Також є можливість скористатися для оплати терміналом чи касою у відділеннях Приватбанку.  

Кредит

Клієнти Приватбанку, що володіють картками «Універсальна», «Універсальна Gold», Platinum, Infinite, World Signia/Elite можуть скористатися послугою «Оплата частинами» (отримавши товар в безкоштовну розстрочку) та «Миттєва розстрочка».

Також є можливість отримати товар в кредит безпосердньо на сайті, або завітавши до нашого магазину.

21 день на обмін товару

Купуючі у нас ви маєте можливість обміняти придбаний товар на інший протягом 21 дня, якщо він не влаштує вас за характеристиками. При умові, якщо збережено товарний вигляд, цілісність упаковки та пристроєм не користувалися. 

Якщо покупка була зроблена в магазині, варто звернутися разом з пристроєм до магазину. При цьому має бути повна комплектація, документи які видавалися під час покупки та упакування.

Якщо покупка зроблена через доставку Новою поштою, ми можемо повідомити вас про можливість проведення обміну після того, як наші інженери оглянуть пристрій. Для цього відправте, будь ласка, його нам Новою Поштою, разом з усією комплектацією, упаковкою та документами, які були при покупці, реквізити для відправки скинено Вам додатково.

Найкраще місце для придбання та обслуговування комп’ютерної техніки у західній Україні.

0
0
Доставка безкоштовна

До оплати: 0 грн

Замовити %
Знайдено 89