Інтернет магазин ktc.ua

Як подивитись де знаходиться товар?

У всіх товарних групах є спеціальний фільтр "Наявність", що дозволяє обирати товар за наявністю у магазині. В картках товарів - кнопка "Є в наявності". Виглядають ось так:
Screenshot_2.pngScreenshot_1.png

З їх допомогою можна з’ясувати, де знаходиться обраний товар прямо зараз. Для 100% гарантії наявності товару на потрібному магазині радимо зробити замовлення.

21 день на обмін товару

КТС дає можливість обміну товару протягом 21-го календарного дня з моменту покупки (замість передбачених законодавством 14-ти). При умові, якщо збережено товарний вигляд, цілісність упаковки та пристроєм не користувалися. 

Якщо покупка була зроблена в магазині, варто звернутися разом з пристроєм до магазину. При цьому має бути повна комплектація, документи які видавалися під час покупки та пакування.

Якщо покупка зроблена через доставку перевізником (Новою Поштою, Украпоштою чи іншою службою), проведення обміну здійснюється після огляду пристрою компетентним інженером. Для цього товар необхідно відправити назад Новою Поштою, разом з усією комплектацією, упаковкою та документами, які були при покупці.

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?