“Найпотужніший Galaxy” буде представлений 28 квітня

Назад

Samsung анонсувала весняну презентацію Galaxy Unpacked на якій представить свій “найпотужніший Galaxy”. Вона відбудеться 28 квітня. Фраза про найбільш потужний апарат з’явилася після публікації офіційного трейлеру на YouTube-каналі Samsung. 

Який апарат буде представлено на презентації корейська компанія поки не розкриває, але трейлер дуже багатообіцяючий. Відразу після появи відео багато аналітиків припустили, що це буде новий гнучкий смартфон Galaxy Z Fold 3, але пізніше інсайдер Еван Блас заявив, що "найпотужніший" стосується ноутбуків Galaxy Book Pro та Galaxy Book Pro 360 на процесорі Intel 11-го покоління.

f5E93cbflAF5k3dKz4of4vks05PCiI78ZpdqRBOJg2duZ3VjhwtEAfYOsIehdZRGqi7EaKBnCBFPpuQKGhjd6yBQ2xbbyqsbB25mYoOfpvV19vYkfv4QaDDVXr03uctwMHeGPYLJ

Різниця між Book Pro та Book Pro 360 полягає в тому що останній може розкладатися на 360 градусів і трансформуватися в планшет. Ноутбуки будуть оснащені AMOLED-екранами з частотою оновлення 90 Гц. До речі, вище на зображенні саме Galaxy Book Pro. 

Крім ноутбука на презентації покажуть планшет Galaxy Tab S7 Lite 5G з діагоналлю 12,4 дюйма. В комплекті з планшетом буде перо S Pen. Працюватиме новинка на процесорі від Qualcomm — Snapdragon 750G. В комплекті буде зарядка на 15W, яка заряджатиме батарею на 7000 мАг. Презентація буде транслюватися в мережі, тому всі, хто бажає подивитися зможуть це зробити.

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?