Що покаже Apple на презентації 10 листопада?

Назад

Видається, що Apple хоче наздогнати Xiaomi по кількості презентацій за один квартал. У вересні ми побачили нові iPad та Apple Watch, у жовтні був представлений новий iPhone, а на листопад Apple запланувала ще одну презентацію. Виходячи з усіх попередніх заяв компанії, а також інформації, яка вийшла від інсайдерів можемо прогнозувати, що Apple представить в найближчий вівторок. Нижче є зображення запрошення на івент з легендарною фразою “One more thing”, а що за нею ховається поки невідомо.

rFuOW-IGDFPkJIQLFHVk-_3dIph04yPKdk4bDnfyVnv9lVd9RsEv96YBb7ikWaRjznhhh3z-EHdG8xGjs49TqmQzFtuypFQNsXfmeKszB2gn07PhRM1PwrnSnWO1GUSZb_1lcfKu

Macbook на процесорі Apple Silicon

Власне сама Apple на конференції для розробників (WWDC) у червні анонсувала те, що до кінця поточного року ми побачимо Macbook на процесорі від Apple під назвою Apple Silicon. За даними Bloomberg буде представлено три ноутбуки: Macbook Air 13, Pro 13, Pro 16. Однак, щодо представлення моделі Macbook Pro 16 на презентації 10 листопада є певні сумніви.

За попередньою інформацією ноутбуки будуть в традиційному дизайні і головні зміни будуть стосуватися “заліза”. Швидше за все, що ноутбуки отримають модернізовану версію того процесора, який встановлений у нових iPhone.

Перехід на власні процесори та ще й на новій архітектурі процес доволі складний, бо “залізо” без адаптованих під нього програм насправді немає ніякого сенсу. Враховуючи, що Macbook Pro 13 та Pro 16 — це апарати, які купують для виконання конкретних професійних завдань, то ймовірно на презентації зроблять акцент на тому, що ключові інструменти на зразок: Final Cut, Photoshop тощо будуть адаптовані під нову архітектуру.

EIH2w17bmvzhFwQMBoEi5KMuZtYeZPCQgctrhQ8OrK0vQ11u8PfIbVuLuAkdOM3ynJmCfKVKSWpNlO3jRYKqT-Lua9RpG2dTKZs7JawLWkXCoXyOFZgKMQ6iMlRdsY-mjYoolIfU

Повноформатні бездротові навушники AirPods Studio

Про навушники AirPods Studio вже говорять давно, вони мають стати першими навушниками компанії такого типу. Амбюшури будуть змінними. Якщо навушники зняти з голови, то відтворення стане на паузу, як в “маленьких” AirPods. Згідно останніх витоків навушники будуть представлені в двох кольорах — сірий та білий. Для зарядки буде використовуватися роз’єм USB Type-C. За даними інсайдера @KOMIYA45020228 в них будуть реалізовані активне шумозаглушення та можливість налаштувати еквалайзер, а вартість буде коливатися в межах $350-400 на американському ринку на старті продажів. Який буде дизайн у навушників поки достеменно невідомо, однак Джон Проссер стверджує, що вони будуть виглядати так, як на зображенні нижче.

rhp4O5giAhPfdWVsBZkFXH6BiRse6M-luKQX_aCTLFT70fyNTxmyL-AC6XD_23TlY0J-WiqaqzlwMjb3oAqwvo62_ZyURHxQW3OH4pSDR2wWJZjMV_YJLOszsQADMl_E9slm71HI

Відразу варто уточнити, що Джон Проссер не дуже надійний інсайдер і його “здогадки” часто не підтверджувалися, але на даний момент його рендери виглядають найбільш реалістично. Напередодні презентації також з’явилася інформація, що Apple ще не готова представити AirPods Studio і презентація цих навушників ймовірно буде перенесена на березень 2021 року.

Трекер для пошуку речей AirTag

Ймовірно якраз  розумна мітка AirTag ввійде в категорію “One More Thing”. Якщо дуже просто пояснити, що це за пристрій, то це мітка, яку можна причепити до речей, які ні в якому разі не можна губити і навіть якщо таке трапиться, то ви легко зможете віднайти втрачене за допомогою відслідковування місця розташування AirTag. Більш детально про AirTag можете прочитати у нашій статті: “Apple AirTag: що це і навіщо?”.

-atpTXgexHduU_3tQRe_jEFQlfi2eb5oh1kc_BmoFfHYNVsVW19OHVukLpdbfxalhLKpiQLYYSymww3cAefnKlJdR7zz26z6Fle-81OcIoFzDFSv6OqVoVnYHHPT-jAVdaD-bgTC

Оновлення Apple TV

Насправді про нову Apple TV найменше інформації і складається враження, що так є по тій причині, що Apple ще не збирається її оновлювати, тому і немає ніяких конкретних даних, а шум навколо Apple TV здіймають журналісти та техноблогери, які нагадують, що востаннє приставка оновлювалася аж у 2017 році і, мовляв, для Apple пора взятися за неї, але надій на представлення нової Apple TV на презентації в листопаді доволі мало.

rWPGdzIJG48wxUEGmh0wVr5ol2mK2HceuaSer_VyryKnhxWIj7cqQ-J3EnF144yoMe1HO8EXs8UdRlz6SqFgBM8gqxlIGJVTSr00R6VDusVr18Z5py7cr7eqhjmNonjdu_wpcMnD

Презентацію Apple ви можете дивитися онлайн на офіційному YouTube-каналі Apple 10 листопада о 20:00 за київським часом.

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?