Оновлений додаток «Локатор» від Apple дозволяє шукати пристрої від сторонніх виробників

08/04/2021

Тепер в додатку локатор можна шукати пристрої від інших виробників, щоправда з певними умовами. Щоб фішка запрацювала на вашому iPhone потрібно, щоб версія iOS була 14.3 або новіша. Нагадаємо, що раніше в Локаторі можна було моніторити розташування лише Apple-пристроїв, а після оновлення сюди можна додавати пристрої від інших виробників, які будуть випускатися по програмі MFi — Made for iPhone.

Apple Локатор

Локатор надзвичайно зручний додаток, де ви завжди можете бачити розташування своїх навушників, годинника, смартфона чи планшета. В чому унікальність оновленого додатку? В тому, що тепер при пошуку ваших пристроїв і аксесуарів будуть приймати участь всі Apple-пристрої в яких є bluetooth, а їх сотні мільйонів по всьому світу. Звісно ж, що спільними зусиллями знайти втрачене набагато простіше. За схожим принципом працює Galaxy Smart Tag від Samsung та працюватиме розумна мітка AirTag від Apple. 

Після оновлення Локатора доцільність випуску AirTag викликає питання, якщо врахувати, що можна буде використовувати суттєво доступніші мітки від Chipolo вже з наступного тижня.

Apple Локатор

Як будуть шукатися пристрої додані в Локатор? Якщо хтось буде поблизу втраченого вами пристрою, то їхній iPhone анонімно і захищено просканує територію поруч себе та відправить дані про втрачений вами пристрій в Apple і відповідно загублене знайдеться. Вже з наступного тижня в продаж надійдуть перші пристрої від сторонніх виробників, серед них: Belkin, Chipolo та VanMoof.

Apple Локатор

Apple також заявила, що в близькому майбутньому опублікує специфікації для виробників мікросхем. Відповідно виробники зможуть використовувати цю технологію в пристроях з чіпом U1, а це ще більше розширить мережу пристроїв для пошуку через Локатор.

Крейг Федерігі, який відповідає в Apple за розробку ПЗ, прокоментував оновлення додатку так:

Кожен з гаджетів постійно відправлятиме ключ, що змінюється, який використовує прилеглі пристрої Apple для шифрування і завантаження даних геолокації, так що тільки на іншому вашому пристрої Apple є ключ для дешифрування цих місць розташування. Коли ви натискаєте кнопку пошуку, наприклад, свого ноутбука, iPad завантажує в Apple той же хеш відкритого ключа, що і ідентифікатор. Так що Apple може виконати пошук за мільйонами збережених зашифрованих розташування й знайти відповідний хеш.

Apple Локатор

Це означає, що знайти втрачений, вами iPhone може будь-хто, але “розшифрувати” його місцезнаходження можете тільки ви. Apple поки вирішила не йти трендовим шляхом випуску своїх міток, а дозволила партнерам зробити це за неї. 

Читайте також:
Головне за тиждень: фінальна версія Android 13, перший смартфон з камерою на 200 МП та найбільший ігровий монітор від Samsung
ШВИДКИЙ ПЕРЕХІД ДО НОВИН: Apple восени проведе дві презентації Motorola X30 Pro — перший у світі смартфон з камерою на 200 МП Samsung Odyssey Ark — «найбільший» ігровий монітор з 55-дюймовим вигнутим екраном Beosound 2: Ukrainian edition — “проукраїнська” колонка від Bang&Olufsen Google в
18/08/2022
Narzo 50A - бюджетник з батареєю на 6000 мАг
Незважаючи на те, що флагманські смартфони різних компаній по вартості давно перейшли межу 30-40 тисяч гривень, все ж це не означає, що гідний апарат можна придбати тільки за “кругленькі” суми. Якщо подивитися на ринок бюджетників за 5-7 тисяч гривень, то виявиться, що серед них теж є багато смартфо
17/08/2022
Oppo A96: ідеально збалансований бюджетник
Oppo A96 — апарат середнього рівня, який ідеально дотримується балансу характеристик та ціни. Він не зазіхає на територію флагманів, але майже не відстає від них, а в певних характеристиках навіть переважає. Сьогодні ділюся з вами враженнями від використання цього смартфону. КОМПЛЕКТАЦІЯ Бути в
15/08/2022
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?