Apple та екологія: 110 компаній-партнерів перейдуть на 100% відновлювальну енергію

Назад

Apple має дуже благородну та амбітну ціль стати вуглецево-нейтральною до 2030 року, однак не все залежить від Apple, бо Купертинська компанія має сотні партнерів, які є постачальниками компонентів для “яблучних” пристроїв і вони все ще використовують енергію наслідком добування якої є надзвичайно великі викиди в атмосферу шкідливих речовин. Коли Apple та партнери досягнуть вуглецевої нейтральності, то це буде еквівалентно тому, що з доріг одночасно зникнуть 3,4 мільйона автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

Apple та екологія

Apple закликає партнерів переходити на відновлювальну “зелену” енергію, наприклад від сонячних батарей, вітрогенераторів, гідроелектростанцій і т.д. Крім того, що Apple закликає до цього партнерів, вона ще й готова інвестувати в такі проекти, щоб пришвидшити процес. З цього приводу висловилася Ліза Джексон, яка є віце-президентом Apple з питань екології:

Ми твердо налаштовані допомагати нашим постачальникам стати вуглецево-нейтральними до 2030 року і раді, що компанії, які приєдналися до нас, охоплюють галузі і країни по всьому світу, включаючи Німеччину, Китай, США, Індію і Францію.

Про ціль стати CO2-нейтральною Apple заявила ще в липні 2020 року і з того часу станом на 31 березня 2021 року вона зменшила свій вуглецевий слід на 40%. З такими темпами заява Apple про те, що план вдасться реалізувати до 2030 року виглядає цілком реальною. В недалекому майбутньому нас чекають “екологічно чисті” iPhone, iPad, Apple Watch та інші пристрої. 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?