Комплект розумного будинку Xiaomi Mi Smart Home Security Kit White (YTC4034RU)

Код: 253945
4,5 / 5
Комплект для розумного будинку Xiaomi Mi Smart Home Security Kit White (YTC4034RU)
Комплект для розумного будинку Xiaomi Mi Smart Home Security Kit White (YTC4034RU)Комплект для розумного будинку Xiaomi Mi Smart Home Security Kit White (YTC4034RU)
1/2
Тип оповіщенняPush - оповіщення
4,5 / 5
Купуй
Немає в наявності
Модель сигналізаціїMi Smart Home Security Kit
Тип оповіщенняPush - оповіщення
Усі характеристики
Віталій

Скажіть будь ласка вилка китайська?

13.01.2021 1 коментар
Переглянути відгуки (4)

Mi Smart Home Security Kit - набір компонентів, які дозволять керувати розумними гаджетами у вашому будинку. 

Складається з: 

1. Концентратора Mi Control Hub;
2. вимикача Mi Wireless Switch;
3. датчиків відкриття вікон і дверей Mi Window & Door Center;
4. датчика руху Mi Motion Sensor. 

Перший у списку концентратор відіграє роль центру управління всієї системи. До нього підключаються всі інші пристрої для керування за допомогою свого смартфона. Концентратор дозволить створювати різноманітні сценарії роботи пристроїв, завантажувати та відтворювати музику, налаштовувати підсвітку. 

Вимикач Mi Wireless Switch є багатофункціональним елементом для декількох пристроїв. Його можна встановлювати у різні місця та налаштовувати різні способи натискання для керування системою. 

Датчики відкриття дверей і вікон вже з назви пояснюють своє призначення - вони є елементами системи розумного будинку, яка відповідає за безпеку мешканців і майна. Датчики будуть оповіщати користувача про відкриття дверей чи вікон, їх можна налаштувати для взаємодії із іншими пристроями, наприклад камерами спостереження чи сигналізацією. 

Датчик руху є доповненням до системи розумного будинку у сегменті безпеки. Він здійснює детекцію руху у заданій території. 

Показати більше
  • Виробник:Xiaomi
  • Код виробника:YTC4034RU
  • Модель сигналізації:Mi Smart Home Security Kit
  • Тип оповіщення:Push - оповіщення
  • Частота підключення безпровідних датчиків:2.4 ГГц
  • Основний колір:Білий
  • Гарантія:12 міс.
Китайський бренд Xiaomi почав своє існування в 2010 році, коли вісім підприємців на чолі з мільярдером Лєем Цзюном вирішили створити компанію, яка зможе реалізувати їх спільну концепцію «зручного телефону». Першим інноваційним продуктом нової компанії стала операційна система MIUI, для Android-платформ, яка за короткий термін виявилась дуже популярною на китайському ринку. Зробивши вірні висновки з такого успішного старту, бренд розробляє та в 2011 році випускає свій перший смартфон Xiaomi Mi One з ОС MIUI. Пристрій викликає фурор на ринку Китаю та водночас робить компанію надуспішною. Фірма отримує повноцінні інвестиції не тільки від китайських фондів, а й від американського Qualcomm Ventures, та починає підготовку до виходу на світовий ринок. Підкорити міжнародних покупців компанії допомагає... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?