Охоронна система Ajax : дім у безпеці за один клік

10/03/2021

Ми часто хвилюємось за безпеку у будинку, квартирі чи офісі за час нашої відсутності. Безліч разів перевіряємо чи закриті усі вікна та двері, проте занепокоєння все одно нікуди не зникає. Але навіщо хвилюватись, якщо є Ajax!

Ajax — одна з найкращих бездротових систем охорони у світі, яка за один клік забезпечить вашому дому абсолютну безпеку.

КТС є авторизованим центром продажу Ajax в Україні, то ж ви можете бути впевнені на 100%, що обравши цю охоронну систему, отримаєте комплексний захист від “небажаних гостей” у вашому домі, офісі чи будь-якому іншому приміщенні з миттєвою реакцією.

01_01-1.jpg

Ajax — розумна, надійна і блискавична охоронна система. Вона реагує виключно на реальні небезпеки, а не на помилкові тривоги. Сучасні технології та функціональний дизайн у поєднанні створили ідеальну систему безпеки.
 

Особливості Ajax Security System

 • Завдяки мобільному застосунку Ajax Security System перетворюється у гаджет із максимально зручним та легким керуванням. Ви можете з легкістю вмикати компоненти системи безпеки по дорозі додому, отримувати миттєві сповіщення за допомогою швидкісного протоколу SwiftAlerts

report-a-problem-ru.jpg

 • До системи можна з легкістю під'єднати відеокамери стеження сторонніх виробників, що перетворює Ajax на єдиний центр безпеки

 • Навіть у випадку відключення інтернет-з'єднання Ajax продовжує активно виконувати свої захисні функції використовуючи резервні інтернет-канали мобільного зв'язку (GSM)

Легкий старт 

Не менш крутою перевагою охоронної системи Ajax є можливість самостійного підключення обладнання до пульту охорони “Українських охоронних систем” з пакетом “Легкий старт”. Користувач без зайвих зусиль може підключити охоронну систему до пульту охоронної компанії одним телефонним дзвінком. До того ж, в разі крадіжки або інших надзвичайних ситуацій, пакет передбачає страхову виплату на суму до 250 000 гривень в залежності від пошкоджень. 

Основні елементи системи охорони Ajax

До найважливіших елементів Ajax належить централь керування Ajax Hub та датчики визначення всіх видів небезпек.

Головним елементом охоронної сигналізації є інтелектуальна централь Ajax Hub, що називають мозком системи. Вона керує роботою абсолютно усіх встановлених датчиків.


HUB_W.jpg

В разі тривожного спрацювання будь-якого з датчиків, охоронна система автоматично відправить на ваш смартфон повідомлення про загрозу небезпеки — і в той самий момент служба охорони виїде на виклик. 

Датчики

Датчики Ajax розпізнають усі найменші рухи в приміщенні, реагують на відкриття дверей та вікон, розпізнає дим та різкі перепади температури.

MPO-800x420.jpg

Круті додаткові фішки системи охорони Ajax

 • до 16 годин роботи, якщо зникла електроенергія

 • до 200 датчиків під одним контролем

 • просте та легке налаштування 

 • зручне керування за допомогою мобільного додатку  

 • трирівнева система захисту, що не боїться перехоплення сигналу, глушіння або підробки

 • сучасний дизайн, який чудово підійде для будь-якого інтер'єру 

 • автономність та довговічність ( батарейки потрібно змінювати не більше одного разу на 5-7 років)

 • радіотехнологія Jeweller, що забезпечує взаємодію приладів між собою у радіусі 2000 метрів 

 • гарантія на всю продукцію 2 роки

Висновки

Більше не потрібно хвилюватись за безпеку в будинку, квартирі чи офісі! Розумна та надійна охоронна сигналізація Ajax зробить це за Вас.

Купуйте найкращі охоронні системи Ajax в авторизованому центрі продажу КТС:)

Читай також: 

Marshall Mode II — перші повністю бездротові навушники компанії

DJI FPV — дрон з керуванням від першого лиця

Читайте також:
Розумний дім NetzHome: просте підключення та коректна робота
1 товарів Малий блок Системи розумного дому щороку стають більш доступними, а конкуренція на ринку зростає через появу нових гравців. Різноманітні датчики та сенсори роблять дім більш безпечним та зручним, але особисто у мене завжди була одна претензія до них — складність та незрозумілість алгоритм
28/01/2019
Система розумного дому від Xiaomi: чи є сенс купувати зараз?
Дедалі більше користувачів починають цікавитися системами розумного дому. На ринку навіть спостерігається певна конкуренція між компаніями, які виготовляють такі системи. Нещодавно до нас на тест потрапила система розумного дому компанії Orvibo і варто сказати, що за виключенням деяких пристроїв у н
10/09/2018
Як зробити свій дім розумним? Огляд приладів для організації розумного будинку від Orvibo
Коли хтось говорить словосполучення “розумний дім”, то відразу в уяві з’являються образи далекого майбутнього або, як мінімум, кадри з фільму “Хмарочос” з Двейном Джонсом, де є будинок, який напічканий шаленою кількістю електроніки та управляється з планшета. Безліч компаній працюють над тим, щоб в
26/07/2018
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?