5 799 грн
Купуй

Централь керування Ajax Hub Black

5 799 грн
Купуй
Від 580 грн/міс
Купуй в кредит
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно Відправимо сьогодні
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо сьогодні
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо сьогодні
Укрпошта
Безкоштовно Відправимо сьогодні
Опис

Ajax Hub - мозковий центр усіх пристроїв, які відповідають за безпеку у розумному будинку. Є контролером інших пристроїв, збирає усі дані з них, за допомогою інноваційної бездротової технології Jeweller. Ця технологія дозволяє створювати мережу на відстані до 2000 м на відкритому просторі або ж на декількох поверхах приміщень - бізнес-центрів, шкіл, складів. 

Усередині контролера працює ARM процесор, а сама система працює на Ethernet та GSM, який виступає резервним каналом зв'язку. 

Про будь-які збої та тривогу, контролер буде сповіщувати трьома способами - push-повідомлення, SMS або дзвінок на телефон. Самостійно здатен обслуговувати до ста одиниць пристроїв. Також може бути інтегрований із камерами спостереження від інших виробників, а також може підключатися до моніторингу системи до 50 користувачів і охоронної компанії. 

Контролер захищений від механічних пошкоджень та збоїв, може визначати помилкові спрацьовування. Нові пристрої підключаються швидко, за допомогою QR-кода. Встановлюється без необхідності розбирання корпусу, який відрізняється малими та компактними габаритами.

Особливості: 

- використовує GSM або Ethernet для відправлення тривог на пульт охорони і власнику системи;
- повідомляє про зникнення електроенергії та працює до 15 год від резервного акумулятора;
- перевіряє працездатність датчиків щонайменше кожні 12 с. 

Централь керування Ajax Hub

Інтелектуальна централь Hub — ключовий елемент системи безпеки Ajax. Прилад контролює роботу всіх датчиків Ajax і миттєво відправляє сигнал тривоги власнику та на пульт охорони.               

Принцип роботи

Збирає інформацію про роботу датчиків у зашифрованому вигляді, аналізує дані та у разі тривоги за мілісекунди сповіщає про небезпеку власнику системи і безпосередньо на пульт охорони. 

Особливості                                    

Використовує радіотехнологію Jeweller для спостерігання за роботою датчиків і швидкого реагування на небезпеку. Переводить усю систему на чисті частоти під час глушіння. Захищений від вірусів на програмному рівні. 

Автоматизація безпечного будинку та офісу 

Використовуйте сценарії, щоб навчити систему безпеки не лише повідомляти про загрози, але й активно протистояти їм. Налаштуйте нічний режим за розкладом, вимикайте світло в офісі, коли встановлюєте приміщення під охорону, запрограмуйте прожектори вмикатися в разі виявлення вуличними датчиками руху сторонніх або реалізуйте автоматичну антипотоп-систему. Система продовжує виконувати сценарії, навіть якщо втрачено зв'язок з Ajax Cloud.

Встановлення та монтаж

Готовий до роботи з коробки. Налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а датчики підключаються в один клік. Монтується за кілька хвилин завдяки кріпленню SmartBracket.

Характеристики
Усі характеристики
Відгуки

Ще немає жодного відгуку, залиште перший

  • Виробник:Ajax
  • Код виробника:Ajax Hub black EU
  • Частотний діапазон:Jeweller 868,0−868,6 або 868,7−869,2 МГц
  • Живлення:110−250 В, Li-Ion 2 Аг
  • Радіус спрацювання:2000 м
  • Довжина:162 мм
  • Ширина:162 мм
  • Висота:36 мм
  • Вага:320 г
  • Колір:Чорний
Ajax — український hardware стартап, що цілить у лідери нових систем домашньої безпеки. Головною метою компаніє є створення безпечних та надійних розумних будинків, що надзвичайно прості для використання. Системи безпеки Ajax дозволяють швидко розгорнути систему без складного монтажу та в один клік... Детальніше
Огляди
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?