Фільтри
Модельний ряд
Детальніше
Ціна
Об’єм оперативної пам’яті
Тип накопичувача
Покриття екрану
Lenovo Miix 320 Silver 10.1 Ноутбук Lenovo Miix 320 80XF0076RA Silver 10.1, Intel Atom, 4 ГБ, 64 ГБ
Немає в наявності

Для чого призначений нетбук

Якщо Ви часто їздите у відрядження чи подорожуєте і вам потрібен доступ до інтернету та офісних програм, то нетбук є саме таким пристроєм. Він допоможе швидко надіслати робочі файли, внести дані у таблицю чи набрати підсумки конференції у текстовому документі, а також переглянути стрічку новин у соцмережах.
Нетбук - це зменшена версія ноутбука із невисокою продуктивністю та компактними розмірами, порівняно із ноутбуком. Зазвичай “компактного типу ноутбуки” призначені для додаткової роботи, а тому наділені базовою “начинкою”, яка дозволяє виконувати найпростіші завдання. Нетбуки завоювали прихильність користувачів завдяки своїй вазі, яка складає до півтора кілограма та ергономічності - саме це дозволяє у будь-який момент взяти його з собою куди завгодно. Через свої габарити пристрій позбавлений DVD-приводу, тож переглянути фото з диску можливості не буде. Вихід із даної ситуації все ж є - придбати зовнішній дисковод. Ще однією відмінністю портативного нетбука від ноутбука є компактна клавіатура без “гарячих клавіш”, що зумовлено розмірами пристрою. Нетбук обов’язково має бути оснащеним Wi-Fi модулем для безпровідного доступу до мережі Інтернет та усіма необхідними портами.

Основними характеристиками нетбуків є:

  • Розмір екрану. Оскільки нетбуки- це компактні ноутбуки, то відповідно їх діагональ в середньому складає від 8 до 12 дюймів. На такому дисплеї можна з легкістю вирішувати робочі питанні у дорозі чи зачекінитись в Instagram після відпустки;
  • Оперативна пам’ять нетбуків може бути наділена до 4 ГБ вільного місця, більшість моделей має 2 ГБ, тому високої швидкодії очікувати не варто;
  • Накопичувач. Сховище даних нетбуків може бути  SSD - до 128 ГБ та  HDD - до 500 ГБ. Для базових програм та фото - цілком вистачить;
  • Процесор у нетбуках встановлений найпростіший для того, щоб збільшити час автономної роботи. Зазвичай, це  Intel Atom, Celeron та Pentium. 
  • Операційна система - звертайте увагу на її наявність, адже самостійно користувач цього зробити не зможе через відсутність оптичного приводу.

 

Ігровий нетбук - мрія чи реальність

Потужності компактного пристрою, на жаль, не вистачить для сучасних ігор, але і призначений нетбук зовсім не для того, щоб “зависати” в іграх. Серед виробників, які пропонують зменшену копію ноутбука є:

Нетбуки Самсунг - надійні та компактні пристрої, які виконані у класичному дизайні. Діагональ екрану складає 10.1 - 10.2 дюймів, що дозволить серфити в інтернеті без втоми для очей, адже текст сприймається легко. Щодо продуктивності, то вона не дає змоги виконувати складні технічні завдання, все, на що здатні нетбуки - це робота з базовими програмами, на кшталт, Word та Excel. Оперативна пам’ять, накопичувач - не дозволить “розігнатись”.
Нетбуки Леново відрізняються своїм стильним дизайном, а також можливістю купити пристрій із сенсорним екраном, що в рази спростить користування пристроєм. Також виробник пропонує цікаві рішення, як от, трансформер Lenovo IdeaPad, у ньому знімається клавіатура і користувач може працювати з планшетом. Нетбуки Леново мають непогані камери, які дозволяють спілкуватись у веб-чатах, а також зробити якісні знімки на виставці чи бізнес-зустрічі.”Мозок” пристроїв представлений процесором Intel Atom. Діагональ екрану коливається в межах - 10.1 - 11.6 дюймів, що є характерним показником для “маленьких ноутбуків”. Максимальний об’єм оперативної пам’яті складає 4 ГБ, а накопичувача - 128 ГБ SSD.
Нетбуки Асус. В арсеналі компанії Asus представлені моделі з 8.9, 10.1 та 12.1-дюймовим екраном, що забезпечить легку та комфортну роботу з інтернет-ресурсами, не займаючи багато місця. Щодо центрального процесора, то нетбукі обладнані енергоефективними, простими Intel Atom, Celeron M та AMD Fusion. Оперативна пам’ять теж має базовий для роботи об’єм - 2/4 ГБ, накопичувач може бути як жорсткий диск, так і твердотільний накопичувач із вільним місцем, якого вистачить для зберігання робочих файлів чи фото для соцмереж. Рекомендуємо придивитись до SSD-накопичувача через його стійкість до механічних пошкоджень. 

Зважаючи на вищевказані особливості нетбуків від різних виробників, вони стануть надійними помічниками для простих задач, а не для ігор, тому якщо Ви у пошуках додаткового робочого інструменту, то можете ознайомитись з моделями детальніше.
Переглянути наявність моделей та купити нетбук, можна у ktc.ua, для цього, перейдіть у каталог ноутбуки та скористайтесь фільтром. де Ви можете обрати потрібний функціонал.
 

Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?