Техніка Apple в КТС

image_2024-01-23_16-17-36.png

1. Гарантія якості техніки

При покупці офіційного iPhone в КТС, ти гарантовано отримуєш новий пристрій з офіційною гарантією від Apple. Адже насправді багато магазинів часто під виглядом нового пристрою продають смартфони, які були відновлені в ході гарантійного сервісу (Refurbished) або функціонально «урізані», а також тестові (demo) зразки iPhone, в яких може бути відсутнім, наприклад, модуль Wi-Fi або Bluetooth. У цих же магазинах можуть бути програмно розблоковані телефони, раніше «прив'язані» до певного мобільного оператора. Після оновлення операційної системи, такі пристрої можуть втратити можливість роботи з українськими операторами мобільного зв'язку. Купуючи техніку Apple в КТС ти можеш не хвилюватись, адже кожен пристрій захищений офіційною гарантією. 

2. Гарантія якості обслуговування покупців

В магазинах КТС працюють авторизовані фахівці, сертифіковані компанією Apple. Ти отримаєш високий рівень підтримки і кваліфіковану консультацію від магазину щодо роботи пристрою. Спеціальні демонстраційні зразки iPhone з набором попередньо встановлених популярних програм, музики, фотографій дозволять ознайомитись з крутими функціями та перевагами iPhone, а вже потім прийняти виважене рішення про покупку. 

3. Гарантія законної угоди

В авторизованих магазинах продаються тільки легально ввезені на територію України iPhone, зі сплатою всіх податків і зборів відповідно до чинного законодавства. Це дозволяє покупцям офіційних iPhone бути впевненими у тому, що придбаний iPhone не буде відключений. Покупець також отримує моральні гарантії того, що він не порушує законів і користується легальною продукцією, що отримала підтвердження відповідності наших виробів усім на території України стандартам і нормам.

4. Гарантія сумісності пристрою з українськими стандартами

Офіційні iPhone локалізовані спеціально для ринку України і виготовлені з урахуванням всіх технічних умов, тому вони будуть гарантовано сумісні з українськими стандартами зв'язку. Це стосується також і мобільного зв'язку нових поколінь (5G), який такі пристрої будуть підтримувати.  Оригінальна та сертифікована техніка Apple має заводську комплектацію на українські стандарти електромережі та заводське нанесення кирилиці на клавіатурі. 

5. Офіційна гарантія від Apple на 1 рік

У гарантійних випадках власники офіційних iPhone обслуговуються в авторизованому сервісному центрі, в якому сервісні інженери Apple проводять заміну пристроїв на нові. У той же час, якщо iPhone був придбаний в іншому магазині і виявився підробкою, замість заміни, такі гаджети будуть ремонтувати, використовуючи б/у компоненти або «аналоги», так як оригінальні запчастини Apple не продає дилерам, а здійснює авторизований ремонт виключно на своєму заводі. Apple не несе відповідальності за подальшу стабільність та якість роботи неофіційного iPhone. При покупці iPhone у КТС, у разі виникнення гарантійного звернення щодо iPhone, ми його замінюємо на новий.

6. Вигідніші програми покупки в кредит або розстрочку

iPhone в авторизованих магазинах можна купити вигідніше в кредит або розстрочку. Не авторизовані магазини не мають надійних документів про походження своєї продукції, так як дуже часто вона потрапляє до них нелегальним шляхом. В результаті банки не погоджують довготривале кредитування будь-яких угод із продажу такої техніки, адже це високий ступінь ризику. З авторизованими магазинами банки співпрацюють на найбільш вигідних умовах, що дозволяє запропонувати покупцям кращі умови кредитування. У КТС можна придбати техніку Apple з максимальною вигодою та розтермінувати оплату до 15 платежів.

7. Швидкий обмін за програмою Trade In 

iPhone в авторизованих магазинах завжди можна вигідно обміняти за допомогою спеціальних сервісів. КТС-обмін — це корисна trade-in послуга для клієнта, коли він обмінює свою вживану техніку на нову зі знижкою. Розмір знижки напряму залежить від моделі гаджета, його стану та комплектації і може досягати навіть 100% знижки! У більшості європейських країн досить поширений обмін старої техніки на нову з вигодою. І це не дивно, адже послуга trade-in — це, в першу чергу, безпечна покупка, а також значна економія часу та коштів. Для чого шукати покупців або користуватись послугами сторонніх неперевірених сайтів, витрачаючи безліч часу на телефонні дзвінки та відповіді на сотні питань «а що, а як, а куди?», якщо можна просто принести техніку до магазину та обміняти її на новенькі гаджети зі знижкою за лічені хвилини.

8. Додаткові можливості 

Окрім самих девайсів Apple, авторизовані реселери також продають і офіційні аксесуари для пристроїв бренду. Всі ціни на техніку рекомендовані виробником, а також на постійній основі у офіційних магазинах діють акційні пропозиції від компанії Apple. До того ж, окрім класичних моделей у авторизованих реселерів можна замовити і кастомні версії техніки бренду з максимальною вигодою та офіційною гарантією. 
 

 

Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793) Смартфони Смартфони Apple Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3) Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13) Смартфон Apple iPhone 14 256GB Starlight (MPW43) Смартфон Apple iPhone 13 128GB PRODUCT Red (MLPJ3) Ноутбук Apple MacBook Air M1 Chip Silver (MGN93) Ноутбуки Ноутбуки Apple Ноутбук Apple MacBook Air 15.3 M2 10GPU Space Gray (MQKP3) Ноутбук Apple MacBook Air 13.6 M2 8GPU Midnight (MLY33) Навушники Apple AirPods 3gen White (MME73) Навушники та гарнітури Apple Навушники Навушники Apple Навушники Apple AirPods 2019 with Charging Case White (MV7N2) Навушники Apple AirPods Pro 2nd generation White MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3) Смарт годинник Apple Watch SE 2gn GPS 44mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L (MRE93) Смарт годинники Смарт годинники Apple Смарт годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L (MR9A3) Смарт годинник Apple Watch Series Ultra 2 GPS 49mm Titanium Case with Blue Ocean Band (MREG3) Планшет Apple iPad A2602 2021 Wi-Fi 64GB Silver (MK2L3) Планшети Планшети Apple Планшет Apple iPad A2696 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MPQ13) Планшет Apple iPad Pro 11 2022 M2 Wi-Fi 512GB Silver (MNXJ3) Медіаплеєр Apple TV 4K A15 Bionic WiFi with Ethernet 128GB (MN893) Медіаплеєри Медіаплеєри Apple Пошукова мітка Apple AirTag 1-pack (MX532) Датчики Apple Датчики Датчики Apple Кабель Apple A2795 Type-C / Type-C 1m White (MQKJ3) USB кабелі та розгалужувачі Apple Кабелі Кабелі Apple Миша Apple Apple Wireless Magic Mouse 2021 Black (MMMQ3) Миші Миші Apple Зарядний пристрій Apple USB Type-C Power Adapter 67W (MKU63) Зарядні пристрої Зарядні пристрої Apple Бездротовий зарядний пристрій Apple MagSafe Charger (MHXH3ZE/A) Бездротові зарядні пристрої Apple Бездротові зарядні пристрої Бездротові зарядні пристрої Apple
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?