Продукція Apple в КТС

2_Untitled.png

1. Гарантія якості продукції

Купуючи офіційний iPhone ви гарантовано отримуєте новий, не прив'язаний до оператора пристрій. Недобросовісні магазини часто під виглядом нового пристрою продають телефони, які були відновлені в ході гарантійного сервісу (Refurbished) або функціонально «урізані», а також тестові (demo) зразки iPhone, в яких може бути відсутнім, наприклад, модуль Wi-Fi або Bluetooth. У цих же магазинах зустрічаються програмно розблоковані телефони, раніше «прив'язані» до певного мобільного оператора. Після оновлення операційної системи, такі пристрої можуть втратити можливість роботи з українськими операторами мобільного зв'язку.

2. Гарантія якості обслуговування покупців

В магазинах КТС працюють авторизовані фахівці, сертифіковані компанією Apple. Ви отримаєте високий рівень підтримки і кваліфіковану консультацію. Спеціальні демонстраційні зразки iPhone з набором попередньо встановлених популярних програм, музики, фотографій дозволять самостійно випробувати всі функції iPhone і на особистому досвіді ознайомитися з перевагами, а вже потім прийняти виважене рішення про покупку.

3. Гарантія законної угоди

В авторизованих магазинах продаються тільки легально ввезені на територію України iPhone, зі сплатою всіх податків і зборів відповідно до чинного законодавства. Це дозволяє покупцям офіційних iPhone бути впевненими в тому, що придбаний iPhone не буде відключений. Покупець також отримує моральні гарантії того, що він не порушує законів і користується легальною продукцією, що отримала підтвердження відповідності наших виробів усім на території України стандартам і нормам.

4. Гарантія сумісності пристрою з українськими стандартами

Офіційні iPhone локалізовані спеціально для ринку України і виготовлені з урахуванням всіх технічних умов. Тому вони будуть гарантовано сумісні з українськими стандартами зв'язку та електричними мережами. Це відноситься також й до мобільного зв'язку нових поколінь (3G / 4G), який такі пристрої будуть підтримувати.

5. Офіційна гарантія від Apple на 1 рік

У гарантійних випадках власники офіційних iPhone обслуговуються в авторизованому сервісному центрі, в якому сервісні інженери Apple проводять заміну пристроїв на нові.У той же час, якщо iPhone був придбаний в іншому магазині і виявився підробкою, замість заміни, такі гаджети будуть ремонтувати, використовуючи б / у компоненти або "аналоги", так як оригінальні запчастини Apple не продає дилерам, а здійснює авторизований ремонт виключно на своєму заводі. Apple не несе відповідальності за подальшу стабільність та якість роботи неофіційного iPhone.

6. Більш вигідні програми покупки в кредит або розстрочку

iPhone в авторизованих магазинах часто можна купити більш вигідно в кредит або розстрочку. Не авторизовані магазини не мають надійних документів про походження своєї продукції, так як дуже часто вона потрапляє до них нелегальним шляхом. В результаті банки неохоче йдуть на кредитування будь-яких угод із продажу такої техніки, адже це високий ступінь ризику. З авторизованими магазинами банки співпрацюють на найбільш вигідних умовах, що дозволяє запропонувати покупцям кращі умови кредитування.

 

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?