Телевізор QLED Samsung QE98Q80CAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/6
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 98
UHD (4K)Діагональ екрану: 98
94 999
UHD (4K)Діагональ екрану: 85
57 999
UHD (4K)Діагональ екрану: 75
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
Опис
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану98"
Smart TVТак
Частота оновлення екрану100 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок40 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Країна виробникСловаччина
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE98Q80CAUXUA
  • Країна виробник:Словаччина
  • Обирай швидко:SmartTV, 4K
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:98"
  • Матриця:VA
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Глибина кольору:10 bit (8 bit + FRC)
  • PQI/PCI:3800
  • Технологія HDR:Так
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Smart TV:Так
Системні параметри
  • Процесор зображення:Neural Quantum Processor 4K
  • Формат акустики:2.2
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Кількість HDMI 2.1:4 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:445 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Додатково
  • Кріплення VESA:600x400
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):2180.6 x 1306.8 x 387.3 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):2180.6 x 1243.9 x 48.4 мм