Доставка та Оплата

Доставка

Самовивіз

Безкоштовно доставляємо всі замовлення в обраний Вами магазин КТС або на точку видачі Київстар. При оформленні замовлення через Інтернет-магазин, менеджер контакт-центру уточнить час приїзду замовлення на обрану точку видачі. 


Нова Пошта

До відділення Нової пошти безкоштовно доставляємо замовлення вартістю від 2000 грн. В послугу включається тільки доставка товару до відділення, послуга зворотньої доставки оплачується окремо.
Фіксована вартість доставки замовлення до 2000 грн у відділення перевізника - 50 грн.

Також є можливість адресної доставки від Новоі Пошти. Це можна відразу вказати у "Корзині" при оформленні покупки. Вартість адресної доставки кур’єром Нової пошти складає 100 грн при замовленні на суму до 2000 грн. Доставка замовлень сумою від 2000 грн. - безкоштовна. Статус доставки замовлення можна відстежити ТУТ


Укрпошта

У відділення Укрпошти безкоштовно доставляємо замовлення від 2000 грн. У послугу включається тільки доставка товарів до відділення. Доставка замовлення вартістю до 2000 грн здійснюється за тарифами перевізника. Відстежити статус доставки замовлення можна ТУТ


Justin 

До відділення Justin безкоштовно доставляємо замовлення вартістю від 2000 грн. Доставка замовлення вартістю до 2000 грн здійснюється за тарифами перевізника. 


Ipost

Швидка кур’єрська доставка за 3 год. В Рівному, Одесі, Києві та Львові доставляємо замовлення кур'єрською службою iPost. Вартість доставки складає 100 грн при замовленні на суму до 2000 грн. Доставка замовлень сумою від 2000 грн. - безкоштовна.


Оплата

Безконтактна оплата 

Вже сьогодні можна вийти з дому без гаманця та придбати бажаний товар в КТС. 

Apple Pay

Оплачуйте замовлення швидко та безпечно через сайт КТС за допомогою Apple Pay. Можливість оплати даною платіжною системою підтягується автоматично в корзині, виходячи з того, якою операційною системою користується покупець в момент замовлення. Таким чином, якщо покупка здійснюється з iPhone чи MacBook чи з браузера Safari - в корзині відображатиметься значок Apple Pay.

Google Pay 

Оплачуйте покупки смартфоном, не вводячи свою платіжну інформацію. Google Pay захищає вашу інформацію за допомогою кількох рівнів безпеки. Роблячи замовлення із сумісного з Google Pay пристрою можливість оплати даною системою підтягнеться в корзині автоматично.

LiqPay

Оплачуйте в 1 клік за допомогою платіжної системи LiqPay. Відкритий мобільний додаток, дозволяє оплачувати замовлення за допомогою мобільного номеру телефону.

Готівкою

Розрахунок по замовленню готівкою можна здійснити при його отриманні: 

  • у магазині КТС чи точці видачі Київстар;
  • у відділенні перевізника;
  • кур'єру служби доставки.

Оплата здійснюється тільки в національній валюті. Зверніть увагу, що користуючись послугами перевізника, необхідно додатково сплатити вартість зворотної доставки коштів за тарифами компанії-перевізника.

Карткою

Оплатити замовлення карткою можна:

  • у магазині чи точці видачі КТС при отриманні товару;
  • під час створення замовлення в Інтернет-магазині.

Оплата здійснюється тільки в національній валюті, картками VISA® та Mastercard®

Кредит від 0,01%

Надаємо можливість оплатити замовлення за допомогою кредиту від провідних банків України: Monobank, ПриватБанк, Альфа-Банк, УКРСИББАНК.

 

 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?