Доставка та Оплата

Доставка 

Самовивіз

Безкоштовно доставляємо всі замовлення в обраний Вами магазин КТС або на точку видачі Київстар. При оформленні замовлення через Інтернет-магазин, менеджер контакт-центру уточнить час приїзду замовлення на обрану точку видачі. 

Нова пошта

До відділення Нової пошти безкоштовно доставляємо замовлення вартістю від 5000 грн. В послугу включається тільки доставка товару до відділення, послуга зворотньої доставки коштів оплачується окремо. При здійсненні замовлення до 5000 грн у відділення перевізника вартість доставки оплачується за тарифами Нової Пошти

Доставка з післяплатою

Максимальна сума доставки Новою поштою з післяплатою — 40 000 грн. Також є можливість адресної доставки від Нової Пошти. Це можна одразу вказати у "Корзині" при оформленні покупки. Вартість адресної доставки кур’єром Нової пошти складає від 105 грн при замовленні на суму до 5000 грн. Доставка замовлень сумою від 5000 грн — безкоштовна. Статус доставки замовлення можна відстежити ТУТ. 

**Для доставки з післяплатою діє можливість оплати товару в кредит від Нової Пошти. Детальна інформація розміщена на сайті компанії.

Поштомат Нової пошти

Доставляємо у поштомати Нової пошти товари, вартість яких не перевищує 15 000 грн. Відправлення здійснюється лише по повній передоплаті. Метод доставки автоматично відображається лише у картках товару, які можливо доставити в поштомат. Вартість доставки cтановить від 70 гривень. Безкоштовно доставляємо замовлення вартістю від 5000 грн.

Актуальний список відділень НП, що працюють ТУТ

Укрпошта

У відділення Укрпошти безкоштовно доставляємо замовлення від 5000 грн. Доставка товарів відбувається лише при повній оплаті. У послугу включається тільки доставка товарів до відділення. Доставка замовлення вартістю до 5000 грн здійснюється за тарифами перевізника. Відстежити статус доставки замовлення можна ТУТ

 

Оплата

Безконтактна оплата 

Вже сьогодні можна вийти з дому без гаманця та придбати бажаний товар в КТС. 

Apple Pay

Оплачуйте замовлення швидко та безпечно через сайт КТС за допомогою Apple Pay. Можливість оплати даною платіжною системою підтягується автоматично в корзині, виходячи з того, якою операційною системою користується покупець в момент замовлення. Таким чином, якщо покупка здійснюється з iPhone чи MacBook чи з браузера Safari — в корзині відображатиметься значок Apple Pay.

Google Pay 

Оплачуйте покупки смартфоном, не вводячи свою платіжну інформацію. Google Pay захищає вашу інформацію за допомогою кількох рівнів безпеки. Роблячи замовлення із сумісного з Google Pay пристрою можливість оплати даною системою підтягнеться в корзині автоматично.

LiqPay

Оплачуйте в 1 клік за допомогою платіжної системи LiqPay. Відкритий мобільний додаток, дозволяє оплачувати замовлення за допомогою мобільного номеру телефону.

MonoPay

Оплачуйте швидко з допомогою платіжної системи MonoPay. Для підтвердження оплати скануйте QR-код у додатку monobank або заповнюйте реквізити картки свого банку у відповідне поле. 

Готівкою

Розрахунок по замовленню готівкою можна здійснити при його отриманні: 

  • у магазині КТС чи точці видачі Київстар;
  • у відділенні перевізника;
  • кур'єру служби доставки.

Оплата здійснюється тільки в національній валюті. Зверніть увагу, що користуючись послугами перевізника, необхідно додатково сплатити вартість зворотної доставки коштів за тарифами компанії-перевізника.

На розрахунковий рахунок 

При оформленні замовлення на сайті необхідно обрати в корзині спосіб оплати «Розрахунковий рахунок» та підтвердити замовлення. Після цього з вами зв'яжуться наші менеджери. 

  • для роздрібних покупців

Оплата здійснюється після узгодження замовлення з менеджером КТС. Отримати замовлення можна, якщо воно сплачене на розрахунковий рахунок при наявності документа, що посвідчує особу одержувача. Забрати товар може саме та особа, на чиї дані було оформлено замовлення.

  • для юридичних осіб

Оплата товару відбувається після узгодження з менеджерами. Щоб отримати товар, сплачений юридичною особою або фізичною особою-підприємцем, потрібно показати довіреність на отримання та документ, що посвідчує особу одержувача, зазначеного при оформленні замовлення.

Карткою

Оплатити замовлення карткою можна:

  • у магазині чи точці видачі КТС при отриманні товару;
  • під час створення замовлення в Інтернет-магазині.

Оплата здійснюється тільки в національній валюті, картками VISA® та Mastercard®

Кредит від 0,01%

Надаємо можливість оплатити замовлення за допомогою кредиту від провідних банків України: Приватбанк, Monobank, Idea Bank, А-Банк, Sense Bank

 

 

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?