Телевізор NeoQLED Samsung QE100QN80FUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
Код: 424053
Оціни
Оціни
1/6
Діагональ екрану: 100
Частота оновлення екрану: 100
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Укрпошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K
Побачте кожну деталь завдяки надточному керуванню світлом
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Неперевершена яскравість і насичені кольори
Об'ємний звук
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану100"
Роздільна здатність екрану3840×2160
Smart TVТак
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок30 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Країна виробникСловаччина
Основний колірЧорний
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі телевізори
UHD (4K)Діагональ екрану: 100
UHD (4K)Діагональ екрану: 100
Телевізор QLED Dreame Vivid 50Q100 (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
UHD (4K)Діагональ екрану: 50
UHD (4K)Діагональ екрану: 50
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE100QN80FUXUA
  • Країна виробник:Словаччина
  • Обирай швидко:SmartTV, 4K
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:100"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технологія HDR:Так
  • Трансляція екрану:AirPlay
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Smart TV:Так
Системні параметри
  • Процесор зображення:NQ4 AI Gen2 Processor
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:175 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Додатково
  • Кріплення VESA:600x400
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт ДУ, підставка, інструкція, гарантійний талон
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):2229.8 x 1332.4 x 415.4 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):2229.8 x 1273.4 x 57.4 мм