Телевізор LED Sony KD75ZH8BR2 (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)

Код: 291252
0 / 5
Телевізор LED Sony KD75ZH8BR2 (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)
Телевізор LED Sony KD75ZH8BR2 (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)Телевізор LED Sony KD75ZH8BR2 (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)Телевізор LED Sony KD75ZH8BR2 (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)Телевізор LED Sony KD75ZH8BR2 (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)Телевізор LED Sony KD75ZH8BR2 (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)Телевізор LED Sony KD75ZH8BR2 (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)Телевізор LED Sony KD75ZH8BR2 (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)Телевізор LED Sony KD75ZH8BR2 (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)Телевізор LED Sony KD75ZH8BR2 (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)Телевізор LED Sony KD75ZH8BR2 (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)Телевізор LED Sony KD75ZH8BR2 (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)
1/11
Діагональ екрану75
Роздільна здатність екрану7680x4320
За призначеннямДля вітальні
0 / 5
Купуй
Немає в наявності
Тип телевізораLCD-телевізор
Діагональ екрану75
Роздільна здатність екрану7680x4320
Smart TVТак
Wi-FiПрисутній
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораAndroid
Основний колірЧорний
Усі характеристики

Неймовірна роздільна здатність будь-якого контенту

Унікальні можливості Sony дають змогу покращити будь-який контент до 8K. Процесор X1 Ultimate працює швидко і точно аналізує й обробляє дані, щоб забезпечити роздільну здатність, у чотири рази вищу за 4K, задля кращих текстур, більшої глибини й деталізації. Навіть зображення, створені у форматах 4K й 2K покращуються до рівня 8K за допомогою технології 8K X-Reality PRO , яка використовує унікальну базу даних 8K. Потім технологія Object-based Super Resolution оптимізує роздільну здатність кожного об’єкта, реалістично передаючи текстури.

Реалістична й точно регульована контрастність

Панелі 8K мають нижчий коефіцієнт передавання світла, що призводить до зниження яскравості. Проте цей телевізор 8K точно розподіляє світло на екрані, роблячи сцени неймовірно контрастними. Технології Full Array LED для окремого керування світлодіодами та 8K X-tended Dynamic Range PRO забезпечують реалістичнішу контрастність зображення з насиченішими світлими й глибшими темними відтінками.

Більша й точніша колірна гама

Дисплей TRILUMINOS відтворює більше відтінків, ніж звичайний телевізор. Він аналізує й обробляє дані кожного зображення, щоб передавати кольори ще точніше й реалістичніше.

Реалістичні кольори під будь-яким кутом

Тепер зображення на екрані виглядає чудово з будь-якого місця в кімнаті. Кольори на дисплеї з технологією X-Wide Angle відтворюються реалістично під будь-яким кутом завдяки спеціальній оптичній конструкції для керування підсвічуванням від Sony.

Яскраве та чітке відтворення динамічних сцен

На деяких екранах спортивні події та інші динамічні сцени можуть виглядати розмитими. З технологією X-Motion Clarity зображення відтворюється плавно, яскраво й чітко. Шляхом індивідуальної обробки пікселів обирається оптимальна тривалість і яскравість для кожної зміни в кадрі, тож ви не пропустите жодного руху.

Super Bit Mapping HDR

Завдяки технології Super Bit Mapping HDR телевізор відтворює їх усі, забезпечуючи природне зображення 8K з плавним переходом кольорів без ефекту сегментації, що може виникати на інших телевізорах.

Об’єктозорієнтоване оновлення HDR

Технологія об’єктозорієнтованого оновлення HDR аналізує кольори та регулює контрастність кожного об’єкта на екрані, тоді як в інших телевізорах враховується лише одна крива контрастності для чорно-білої гами. Обробляючи кожен об’єкт окремо, цей телевізор передає глибші кольори й текстури, а отже зображення виглядає природніше.

Dual database processing

Одна база даних очищує зображення, зменшуючи екранні шуми. Інша – підвищує роздільну здатність, покращуючи чіткість зображення. Ці дві потужні бази даних для покращення зображення працюють разом, динамічно впливаючи на кожен піксель зображення в реальному часі. Кожна база даних має десятки тисяч посилань, які ми збирали протягом багатьох років, створюючи контент для телебачення та кіно.

Звук, який надходить із потрібної точки сцени на екрані

Динамік на звичайних телевізорах розміщено під екраном, тому звук може не відповідати зображенню. Наша технологія Acoustic Multi-Audio працює з вібруючим високочастотним динаміком у рамці, який синхронізує звук із зображенням, сприяючи ефекту присутності. Окремо керовані підсилювачі точно розподіляють звук цього динаміка у високочастотному спектрі. У результаті покращується тиск і стабільність звуку для більшої реалістичності.

Режим центрального динаміка телевізора: якісний звук у центрі уваги

Використовуйте телевізор BRAVIA як центральний динамік – і діалоги, вокальні та інструментальні партії відтворюватимуться винятково чітко. Пориньте в кінематографічну атмосферу, підключивши систему домашнього кінотеатру.

Багатовимірний звук завдяки S-Force Front Surround

Звук надходить ніби з окремого динаміка. Покращуючи вхідний сигнал, технологія S-Force Front Surround працює за принципом системи динаміків об’ємного звуку, тож ви можете насолоджуватися всіма перевагами кінематографічного звучання.

Чітке відтворення голосу

Функція Voice Zoom дає змогу чітко чути людське мовлення без потреби збільшувати гучність, що ідеально підходить для перегляду новин і документальних фільмів.

Потужне звучання музики

Сабвуфер, вбудований у задню панель телевізора, робить звук динамічнішим і посилює низькі частоти, що ідеально підходить для перегляду бойовиків і прослуховування музики.

Неймовірне зображення та звук у будь-якому приміщенні

Влаштовуйтеся зручніше та отримуйте неймовірні враження від перегляду. Унікальна технологія Sony автоматично адаптує зображення та звук до вашого оточення.

Конструкція з єдиної панелі

Вишукана та проста конструкція з єдиної панелі не відволікатиме вас від перегляду та гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.

Вузька рамка 

Зосереджуйтеся на зображенні, а не на телевізорі.

Регульована підставка, два положення 

Компактна підставка вписується в будь-який інтер’єр і регулюється під широку або вузьку полицю.

Приховані кабелі

Завдяки фіксаторам для кабелів проводи акуратно приховано, тож телевізор привабливо виглядає з усіх сторін.

Вдосконалений голосовий пошук

Знаходьте улюблені розваги, просто промовляючи команди. Завдяки вдосконаленій функції голосового керування цей інтелектуальний телевізор на базі Android TV миттєво відтворює фільми й телепередачі з програм або трансляцій.

Понад 5000 програм – більше ніж на інших інтелектуальних телевізорах

Телевізор на базі Android TV від Sony пропонує на вибір рекордну кількість програм для дозвілля та розваг.

Досить чекати

Програми запускаються швидко, а переключатися між ними можна миттєво. Наприклад, Netflix запускається втричі швидше, ніж раніше.

Телевізори з Android TV, рекомендовані Netflix

З Netflix ви знайдете розумні телевізори з найкращими технічними характеристиками, легшим доступом до програм і новими функціями. Дивіться фільми й телепередачі на Netflix Recommended TV зі спеціальною кнопкою та голосовим керуванням.

Зв’язок з Alexa

Підключайте до телевізора Sony пристрої з підтримкою Alexa та керуйте відтворенням у режимі "hands-free": вмикайте телевізор, перемикайте канали, регулюйте гучність тощо .

Сумісність із Google Home

Керуйте телевізором Sony в режимі "hands-free", установивши з’єднання з Google Home. Знаходьте улюблені відео й транслюйте їх на телевізор Sony лише за допомогою голосових команд у Google Home.

Сумісність з Apple AirPlay і Apple HomeKit

За допомогою Apple AirPlay можна транслювати відео й аудіо на телевізор з iPhone, iPad або комп’ютера Mac. Дивіться фільми й телепередачі з Apple TV та інших програм, навіть із браузера Safari. Переглядайте фотографії з усіма присутніми.

Передавайте контент на більший і кращий екран із Chromecast

За допомогою технології Chromecast можна передавати з мобільного пристрою на телевізор улюблені відео, ігри та програми без втрати якості. Щоб насолоджуватися ними на великому екрані, достатньо один раз натиснути кнопку трансляції на пристрої Android або iOS. Транслюйте контент і водночас користуйтеся смартфоном або планшетом.

Привабливий дизайн

Пульт ДК преміум-класу, вкритий тонким шаром полірованого алюмінію, зручно лежить у руці та гармонуватиме з вашим інтер’єром. Керуйте телевізором через Bluetooth, навіть якщо між ним і пультом ДК перебувають інші об’єкти, і за допомогою різних кнопок виконуйте основні функції.

Google Play: світ контенту й програм

Знаходьте фільми, телепередачі, ігри та інший контент у Google Play. Вибирайте програми для свого телевізора в абсолютно новий спосіб. Величезна їх добірка постійно поповнюється. 

Зручне керування з інтелектуальним пультом

Підключайте приставку й інші пристрої до телевізора через HDMI і керуйте ними за допомогою одного інтелектуального пульта, обладнаного мікрофоном для голосових команд. Він тонший, має заокруглені краї та зручніше розташування кнопок.

Пульт ДК із заднім підсвічуванням, який видно в темряві 

За допомогою пульта ДК з вбудованим підсвічуванням можна легко перемикати канали й регулювати гучність у темряві.

Студійна якість із Netflix Calibrated Mode

Netflix Calibrated Mode розроблено спеціально для перегляду контенту від Netflix. Він забезпечує студійну якість зображення й точно втілює бачення та задуми режисерів.

З’єднання Bluetooth

Підключайте до телевізора пристрої з підтримкою BLUETOOTH і отримуйте доступ до потрібного контенту без проводів. Об’єднайте в пару телевізор BRAVIA й навушники Bluetooth – і дивіться улюблені телепередачі або слухайте музику будь-де в оселі без завад і перерв.

Пориньте в атмосферу кінотеатру

Кінематографічна якість доступна вдома. Dolby Vision відтворює яскраве й реалістичне зображення, а Dolby Atmos заповнює приміщення об’ємним звуком.

Збереження якості зображення

Для відтворення колірних варіацій у цьому телевізорі використовується ефективне програмне забезпечення з технологією автоматичного калібрування Calman від Portrait Displays. У результаті забезпечується небачений раніше рівень калібрування з можливістю детального налаштування параметрів зображення. Кольори відтворюються максимально точно без спотворення оригінального сигналу й адаптуються до найменших змін, що можуть відбуватися з часом. Цей телевізор підтримує технологію Calman. Завдяки програмному забезпеченню, за допомогою якого спеціалісти обробляють зображення й перевіряють якість робочого процесу, глядачі можуть насолоджуватися професійно відкаліброваними кольорами в себе вдома.

Показати більше
 • Виробник:Sony
 • Код виробника:KD75ZH8BR2
 • Обирай швидко:8K, SmartTV
 • За призначенням:Для вітальні
 • Тип телевізора:LCD-телевізор
Екран
 • Роздільна здатність екрану:8K
 • Діагональ екрану:75
 • Роздільна здатність екрану:7680x4320
 • LED підсвітка:Так
 • Вигнутий дисплей:Ні
 • Технологія HDR:Так
 • Технології покращення зображення:8K X-Reality PRO, Dual database processing, Технологія Object-based Super Resolution, Super Bit Mapping HDR, Дисплей TRILUMINOS, Технологія Live Colour, Точне відображення кольорів
Функціональність
 • Wi-Fi:Присутній
 • Smart TV:Так
Системні параметри
 • Процесор зображення:X1 Ultimate
 • Інтерфейси:HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
 • Кількість USB портів:3 шт
 • Кількість HDMI портів:4 шт
 • Операційна система телевізора:Android
 • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
 • Енергоспоживання в звичайному режимі:487 Вт
Тюнер
 • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
 • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Додатково
 • Кріплення VESA:400х400
Фізичні параметри
 • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1696 x 986 x 356 мм
 • Розміри без підставки (ШхВхГ):1680 x 977 x 84 мм
 • Вага з підставкою:49.9 кг
 • Вага без підставки:47.9 кг
 • Основний колір:Чорний
Японська корпорація була заснована у 1946 році двома партнерами: Акіо Морітою і Масару Ібукою. Бізнесмени були рішуче налаштовані поринути у бурхливе море розробки та створення електроніки. Вони були впевнені, що їх компанія стане не тільки японським, але й світовим лідером у цієї галузі. Перша назва компанії звучала як Tokyo Tsushin Kogyo або «Тоцуко», що було не дуже гарно для міжнародного просування нового брендe. Саме тому, у 1950 році сталася зміна назви фірми на Sonny. Цю назву можна було перекласти з японського, як «маленькі генії». Проблема була в тому, що схоже за звучанням інше японське слово перекладалось як «невдалий бізнес». Тому, було вирішено скорегувати нову назву на відому нам зараз Sony. Першим масовим виробом компанії став бобінний магнітофон, котрий важив майже 50 кг.... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?