Телевізор LED Samsung UE98DU9000UXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/5
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 98
UHD (4K)Діагональ екрану: 98
UHD (4K)Діагональ екрану: 50
31 999
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
Опис
Поліпшення на основі AI для екрана суперрозміру
Насолоджуйтеся чіткістю рухів в улюбленому ігровому контенті
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Гармонійне поєднання телевізора і саундбара
Якість зображення
Ігровий функціонал
Характеристики
Тип телевізораLCD-телевізор
Діагональ екрану98"
Роздільна здатність екрану3840×2160
Smart TVТак
Частота оновлення екрану100 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок20 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:UE98DU9000UXUA
  • Обирай швидко:SmartTV, 4K
  • За призначенням:Для вітальні
  • Тип телевізора:LCD-телевізор
Екран
  • Діагональ екрану:98"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технологія HDR:Так
  • Трансляція екрану:AirPlay
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Smart TV:Так
Системні параметри
  • Процесор зображення:Crystal Processor 4K
  • Аудіо система:Adaptive Sound, OTS Lite, Q-Symphony
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:3 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:510 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Додатково
  • Додаткові функції:FreeSync Premium, ALLM, Game Motion Plus, VRR, HGiG
  • Кріплення VESA:600x400
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт ДУ, підставка, інструкція, гарантійний талон
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):2181.1 x 1298.2 x 402.3 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):2181.1 x 1244.1 x 63.5 мм