Ноутбук Lenovo ThinkPad T431s (20AA0014RT)
1/4
Немає в наявності
Схожі моделі
Немає в наявності
4 ГБ180 ГБIntel Core i5Діагональ екрану: 14
Опис
Характеристики
Діагональ екрану14"
ПроцесорIntel Core i5
Модель процесораi5-3337U
Серія відеокартиIntel HD Graphics 4000
Об’єм оперативної пам’яті4 ГБ
Об'єм накопичувача180 ГБ
Роздільна здатність екрану1600×900
Кількість ядер процесора2 -ядерний
Аксесуари
Переглянути усі (113)
  • Виробник:Lenovo
  • Код виробника:20AA0014RT
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Висока швидкодія, Для бізнесу
  • Операційна система:Windows 8
Процесор
  • Процесор:Intel Core i5
  • Модель процесора:i5-3337U
Монітор
  • Діагональ екрану:14"
  • Покриття екрану:Матове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип дисплею:Звичайний
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR3
  • Максимальний об’єм пам’яті:12 ГБ
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:SATA 3 SSD
  • Об'єм накопичувача:180 ГБ
Відеокарта
  • Відеокарта:Вбудована
  • Виробник відеоадаптеру:Intel
  • Тип відеопам’яті:Загальний
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:VGA, DisplayPort, RJ45 (LAN), Audio Line out, USB 3.0
  • Мережеві інтерфейси:Ethernet 1000 мбіт/с, 3G, Bluetooth, WiFi 802.11n, WiFi 802.11g
  • Веб-камера:Так
  • Вбудований мікрофон:Так
  • Вбудований кардрідер:Так
  • Підтримка карт пам’яті:Secure Digital (SD), MultiMediaCard (MMC), SDXC, SDHC
  • Кількість USB портів:2 шт
Додатково
  • Оптичний привід:Відсутній
  • Цифрова клавіатура:Ні
  • Підсвітка:Так
Характеристики акумулятора
  • Кількість елементів живлення:3 шт
Фізичні параметри
  • Ширина:331 мм
  • Глибина:226 мм
  • Висота:20 мм