Рюкзак для ноутбука Tucano Work Out 4 13/14 Anthracite (WO4BK-MB14-AX)
Код: 397902
Оціни
Оціни
1/5
Діагональ екрану: 14Основний колір: АнтрацитМатеріал корпусу: ПоліестерВид сумки: Рюкзак
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо завтра
Опис
Особливості:
- рюкзак з переробленого пластику;
- двоколірна тканина та контрастна підкладка.
- внутрішня кишеня для ноутбука та планшета;
- захисна кишеня на тильній стороні;
- висувні плечові ремені;
- ремінь для кріплення до візка.
Характеристики
Діагональ екрану14"
Основний колірАнтрацит
Матеріал корпусуПоліестер
Вид сумкиРюкзак
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі сумки для ноутбуків
Сумка для ноутбука Riva Case Anvik Red (7921 Red) Сумка для ноутбука Riva Anvik 7921 Red
Сумка для ноутбука 14 Сумка для ноутбука Riva Prater 7522 Black (7522 (Black))
АнтрацитПоліестерДіагональ екрану: 16
  • Виробник:Tucano
  • Код виробника:WO4BK-MB14-AX
  • Вид сумки:Рюкзак
  • Діагональ екрану:14"
  • Матеріал корпусу:Поліестер
  • Основний колір:Антрацит
  • Висота:370 мм
  • Ширина:270 мм
  • Глибина:55 мм