Ноутбук Dream Machines RT3050-15UA25 - 15.6" IPS 144 Гц / AMD Ryzen 7 / 5800H / DDR4 16 ГБ / SATA 3 SSD 500 ГБ / GeForce RTX 3050
1/3
Немає в наявності
Схожі моделі
Ноутбук Dream Machines RT3050TI-15UA20 Ноутбук Dream Machines RT3050-15UA25 - 15.6" IPS 144 Гц / AMD Ryzen 7 / 5800H / DDR4 16 ГБ / SATA 3 SSD 500 ГБ / GeForce RTX 3050
Немає в наявності
16 ГБ500 ГБAMD Ryzen 7Діагональ екрану: 15.6
Опис
Характеристики
Діагональ екрану15.6"
Тип матриціIPS
ПроцесорAMD Ryzen 7
Модель процесора5800H
Серія відеокартиGeForce RTX 3050
Об’єм оперативної пам’яті16 ГБ
Об'єм накопичувача500 ГБ
Роздільна здатність екрану1920×1080
Кількість ядер процесора8 -ядерний
Максимальна частота4.4 ГГц
Об’єм пам’яті відеокарти4 ГБ
Усі характеристики
Відгуки
Vadik
Переглянути відгуки (2)
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (975)
  • Виробник:Dream Machines
  • Код виробника:RT3050-15UA25
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Для ігор
  • Класифікація:Ігрові
  • Модельний ряд:Dream Machines Gaming
  • Операційна система:DOS
Процесор
  • Процесор:AMD Ryzen 7
  • Модель процесора:5800H
  • Максимальна частота:4.4 ГГц
  • Технологія виробництва:7 нм
Монітор
  • Діагональ екрану:15.6"
  • Покриття екрану:Матове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип матриці:IPS
  • Тип дисплею:Звичайний
  • Частота оновлення екрану:144 Гц
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR4
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:SATA 3 SSD
  • Об'єм накопичувача:500 ГБ
  • Швидкість обертання шпинделю:Без шпинделя
Відеокарта
  • Відеокарта:Дискретна
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Тип відеопам’яті:GDDR6
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:Audio Line out, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C, miniDisplayPort
  • Мережеві інтерфейси:Ethernet 2.5G, WiFi 802.11ac
  • Веб-камера:Так
  • Вбудований мікрофон:Так
Додатково
  • Оптичний привід:Відсутній
  • Цифрова клавіатура:Так
  • Підсвітка:Так
Характеристики акумулятора
  • Тип акумулятора:Вбудований
  • Ємність акумулятора:41 Вт-год
Фізичні параметри
  • Ширина:361 мм
  • Глибина:258 мм
  • Висота:25 мм