Ноутбук Dream Machines RG3060-15UA28 - 15.6" IPS 240 Гц / Intel Core i7 / i7-11800H / DDR4 16 ГБ / SATA 3 SSD 1 ТБ / GeForce RTX 3060
1/3
Немає в наявності
Схожі моделі
Ноутбук Dream Machines RG3060-15UA45 Ноутбук Dream Machines RG3060-15UA28 - 15.6" IPS 240 Гц / Intel Core i7 / i7-11800H / DDR4 16 ГБ / SATA 3 SSD 1 ТБ / GeForce RTX 3060
Немає в наявності
1 ТБ16 ГБIntel Core i7Діагональ екрану: 15.6
Опис
Характеристики
Діагональ екрану15.6"
Тип матриціIPS
ПроцесорIntel Core i7
Модель процесораi7-11800H
Серія відеокартиGeForce RTX 3060
Об’єм оперативної пам’яті16 ГБ
Об'єм накопичувача1 ТБ
Роздільна здатність екрану1920×1080
Кількість ядер процесора8 -ядерний
Максимальна частота4.6 ГГц
Об’єм пам’яті відеокарти6 ГБ
Усі характеристики
Відгуки
Дмитро
Крутий ноут, ціна адекватна та характеристика чудова
Переглянути відгуки (6)
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (1018)
  • Виробник:Dream Machines
  • Код виробника:RG3060-15UA28
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Для ігор
  • Класифікація:Ігрові
  • Модельний ряд:Dream Machines Gaming
  • Операційна система:DOS
Процесор
  • Процесор:Intel Core i7
  • Модель процесора:i7-11800H
  • Максимальна частота:4.6 ГГц
  • Технологія виробництва:10 нм
Монітор
  • Діагональ екрану:15.6"
  • Покриття екрану:Матове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип матриці:IPS
  • Тип дисплею:Звичайний
  • Частота оновлення екрану:240 Гц
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR4
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:SATA 3 SSD
  • Об'єм накопичувача:1 ТБ
  • Швидкість обертання шпинделю:Без шпинделя
Відеокарта
  • Відеокарта:Дискретна
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Тип відеопам’яті:GDDR5
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:Audio Line out, DisplayPort, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0, USB 3.2, miniDisplayPort
  • Мережеві інтерфейси:Bluetooth, Ethernet 1000 мбіт/с, WiFi 802.11ax
  • Веб-камера:Так
  • Вбудований мікрофон:Так
Додатково
  • Оптичний привід:Відсутній
  • Цифрова клавіатура:Так
  • Підсвітка:Так
Характеристики акумулятора
  • Тип акумулятора:Вбудований
  • Кількість елементів живлення:4 шт
  • Ємність акумулятора:48 Вт-год
Фізичні параметри
  • Ширина:361 мм
  • Глибина:258 мм
  • Висота:28 мм