Ноутбук Dell Alienware 14 (A4787S2BDW-14)
1/4
Немає в наявності
Схожі моделі
Немає в наявності
16 ГБIntel Core i7750 ГБ + 256 ГБДіагональ екрану: 14
Опис
Характеристики
Діагональ екрану14"
ПроцесорIntel Core i7
Модель процесораi7-4800MQ
Серія відеокартиGeForce GTX 765M
Об’єм оперативної пам’яті16 ГБ
Об'єм накопичувача750 ГБ + 256 ГБ
Роздільна здатність екрану1366×768
Кількість ядер процесора4 -ядерний
Об’єм пам’яті відеокарти2 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (113)
  • Виробник:Dell
  • Код виробника:A4787S2BDW-14
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Висока швидкодія, Для дороги, Для ігор
  • Операційна система:Windows 8
Процесор
  • Процесор:Intel Core i7
  • Модель процесора:i7-4800MQ
Монітор
  • Діагональ екрану:14"
  • Покриття екрану:Матове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип дисплею:Звичайний
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR3
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:HDD + SSD
  • Швидкість обертання шпинделю:7200 RPM
Відеокарта
  • Відеокарта:Дискретна
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Тип відеопам’яті:GDDR5
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:miniDisplayPort, USB 3.0, Audio Line out, RJ45 (LAN), HDMi
  • Мережеві інтерфейси:Ethernet 1000 мбіт/с, Bluetooth, WiFi 802.11n, WiFi 802.11g
  • Веб-камера:Так
  • Вбудований мікрофон:Так
  • Вбудований кардрідер:Так
  • Кількість USB портів:3 шт
Додатково
  • Оптичний привід:DVD Super Multi LS
  • Цифрова клавіатура:Ні
  • Підсвітка:Так
Характеристики акумулятора
  • Кількість елементів живлення:6 шт
Фізичні параметри
  • Ширина:259 мм
  • Глибина:335 мм
  • Висота:42 мм