Ноутбук ASUS BU401LG-CZ014G (BU401LG-CZ014G)
1/3
Немає в наявності
Схожі моделі
Немає в наявності
8 ГБIntel Core i7500 ГБ + 128 ГБДіагональ екрану: 14
Опис
Характеристики
Діагональ екрану14"
Тип матриціTN+Film
ПроцесорIntel Core i7
Модель процесораi7-4500U
Серія відеокартиGeForce GT 730M
Об’єм оперативної пам’яті8 ГБ
Об'єм накопичувача500 ГБ + 128 ГБ
Роздільна здатність екрану1600×900
Кількість ядер процесора2 -ядерний
Об’єм пам’яті відеокарти1 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (114)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:BU401LG-CZ014G
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Висока швидкодія, Для бізнесу
  • Операційна система:Windows 8
Процесор
  • Процесор:Intel Core i7
  • Модель процесора:i7-4500U
Монітор
  • Діагональ екрану:14"
  • Покриття екрану:Матове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип матриці:TN+Film
  • Тип дисплею:Звичайний
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR3
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:HDD + SSD
  • Швидкість обертання шпинделю:5400 RPM
Відеокарта
  • Відеокарта:Дискретна
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Тип відеопам’яті:DDR3
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:HDMi, VGA, RJ45 (LAN), Audio Line out, USB 3.0
  • Мережеві інтерфейси:WiFi 802.11g, WiFi 802.11n, Bluetooth, Ethernet 1000 мбіт/с
  • Веб-камера:Так
  • Вбудований мікрофон:Так
  • Вбудований кардрідер:Так
  • Підтримка карт пам’яті:Secure Digital (SD), MultiMediaCard (MMC), SDXC, SDHC
  • Кількість USB портів:3 шт
Додатково
  • Оптичний привід:Відсутній
  • Цифрова клавіатура:Ні
  • Підсвітка:Ні
Характеристики акумулятора
  • Кількість елементів живлення:4 шт
Фізичні параметри
  • Ширина:234 мм
  • Глибина:339 мм
  • Висота:19 мм