Монітор Samsung U24E590D (LU24E590DS/CI) чорний
1/3
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор Samsung U24E590D (LU24E590DS/CI) чорний Монітор Samsung U24E590D (LU24E590DS/CI) чорний
Немає в наявності
LEDPLSЧорний3840×2160Діагональ екрану: 24
Монітор ASUS VP32UQ Монітор ASUS VP32UQ - 31.5" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / AMD FreeSync, Adaptive Sync
LEDIPSЧорний3840×2160Діагональ екрану: 31.5
Монітор Samsung ViewFinity HRM S70D (LS27D700EAIXCI) Монітор Samsung ViewFinity HRM S70D (LS27D700EAIXCI) - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц
LEDIPSЧорний3840×2160Діагональ екрану: 27
Монітор Philips 27E1N1800A/00 Black Монітор Philips 27E1N1800A/00 Black - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Adaptive Sync
Монітор Samsung Odyssey G3 G30D Black (LS24DG300EIXCI) Монітор Samsung Odyssey G3 G30D Black (LS24DG300EIXCI) - 24" VA / 1920×1080 / 180 Гц / AMD FreeSync / Pivot / HAS
LEDVAЧорний1920×1080Діагональ екрану: 24
Опис
Характеристики
Діагональ екрану24"
Тип матриціPLS
Роздільна здатність екрану3840×2160
Яскравість250 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
Час реакції4 мс
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi
Аксесуари
Переглянути усі (42)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:LU24E590DS/CI
  • Просто обирати:Якісна кольоропередача
Екран
  • Діагональ екрану:24"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:PLS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Яскравість:250 кд/м²
  • Фірмові технології:Flicker Free
  • Час відгуку матриці:4 мс
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Регулювання за виcотою:Ні
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Потужність:34 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.3 Вт
  • Кріплення VESA:Так
  • Вбудований TV-тюнер:Ні
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:4.61 кг
  • Ширина:628 мм
  • Висота:402 мм
  • Глибина:144 мм