Монітор Samsung ViewFinity HRM S70D (LS27D700EAIXCI) - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц
Код: 404609
Оціни
Оціни
1/9
Знижка -13%
Знижка -13%
11 499
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Укрпошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
4K роздільна здатність
1 мільярд кольорів зі стандартом HDR10
Максимальний комфорт та ергономічність
Сертифікована TUV система розумного захисту очей
Автоматичне розпізнавання джерел сигналу
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Яскравість350 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
Час реакції5 мс
ІнтерфейсиAudio Line out, DisplayPort, HDMi
Покриття екрануМатове
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі монітори
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:LS27D700EAIXCI
  • Просто обирати:Для дому та офісу
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:350 кд/м²
  • Технології монітора:Підтримка HDR, Picture by Picture
  • sRGB:99%
  • Час відгуку матриці:5 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Ні
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Потужність:37 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Кріплення VESA:Так
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Ширина:613 мм
  • Висота:473 мм
  • Глибина:180 мм