Монітор Philips 27M1F5800/00 Black - 27" IPS / 3840×2160 / 144 Гц / Pivot / HAS
1/6
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор Philips 27M1F5800/00 Black Монітор Philips 27M1F5800/00 Black - 27" IPS / 3840×2160 / 144 Гц / Pivot / HAS
Немає в наявності
LEDIPSЧорний3840×2160Діагональ екрану: 27
Монітор iiyama HB2701UHSNP-B1 Black Монітор iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 Black - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS
Монітор Samsung ViewFinity HRM S70D (LS27D700EAIXCI) Монітор Samsung ViewFinity HRM S70D (LS27D700EAIXCI) - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц
Опис
Технологія UltraClear та роздільна здатність 4K UHD (3840 x 2160) для максимальної чіткості
Частота оновлення 144 Гц забезпечує плавне відображення та високу якість
Низька затримка введення скорочує час затримки сигналу між пристроями та монітором
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану3840×2160
Яскравість450 кд/м²
Частота оновлення екрану144 Гц
Час реакції1 мс
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi, USB 3.2
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:Philips
  • Код виробника:27M1F5800/00
  • Просто обирати:Ігровий
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:450 кд/м²
  • Технології монітора:SmartImage
  • Фірмові технології:Low Blue Light
  • NTSC:85%
  • sRGB:100%
  • AdobeRGB:93%
  • DCI-P3:98%
  • Час відгуку матриці:1 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:56 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Ні
  • Кріплення VESA:Так
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:6.1 кг
  • Ширина:552 мм
  • Висота:609 мм
  • Глибина:235 мм