Потужність300 Вт
Максимальна швидкість25 км/г
Час зарядки500 хв
Максимальне навантаження100 кг
Усі характеристики

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro - інноваційний спосіб пересування містом. Електросамокат - це зручно та сучасно. Виглядає Xiaomi Mi Electric Scooter Pro як справжній пристрій майбутнього - 45 км ходу від одного заряду вистачить, щоб не тільки дістатися до роботи або навчання, а й відкривати нові місця міста. 

Має складну конструкцію, яка спростить перенесення пристрою - беріть його з собою усюди та зручно зберігайте вдома. Самокат має дисплей, на якому відображуються основні дані - підключення Bluetooth, швидкість, індикатор несправності. Працює транспорт у трьох режимах:   

1. енергозберігаючий (ECO);
2. стандартний (D);
3. спортивний (S).

Щоб змінити режим - натисніть кнопку вимкнення. Передбачена фара на передній панелі, яка забезпечить видимість дороги у темряві. На задньому колесі є світловий сигнал, щоб інші учасники руху розрізняли вас у темну пору доби. Для гальмування пристрій оснащений дисковими гальмами діаметром 120 мм, антиблокувальною системою E-ABS переднього колеса і вентильованою системою заднього колеса. Гальма додатково беруть участь у перетворенні енергії - при гальмуванні кінетична енергія перетворюється в електричну енергію, яка підзаряджає акумулятор. Таким чином можна збільшити запас ходу пристрою. Акумулятор, який живить Xiaomi Mi Electric Scooter Pro захищений від короткого замикання, перезаряда, аномальних температур, тощо. 

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro - легкий спосіб насолоджуватися великим містом без заторів і натовпу. 

Показати більше
 • Виробник:Xiaomi
 • Код виробника:DDHBC02NEB
 • Тип транспорту:Електросамокат
 • Потужність:300 Вт
 • Максимальна швидкість:25 км/г
 • Діаметр коліс:8.5
 • Основний колір:Чорний
 • Час зарядки:500 хв
 • Особливості:Наявність підсвітки/ламп
 • Максимальне навантаження:100 кг
 • Ємність елемента живлення:12800 мАг
Молодий китайський бренд Xiaomi почав своє існування в 2010 році, коли вісім підприємців на чолі з мільярдером Лєем Цзюном вирішили створити компанію, яка зможе реалізувати їх спільну концепцію «зручного телефону». Першим інноваційним продуктом нової компанії стала операційна система MIUI, для Android-платформ, яка за короткий термін виявилась дуже популярною на китайському ринку. Зробивши вірні висновки з такого успішного старту, бренд розробляє та в 2011 році випускає свій перший смартфон Xiaomi Mi One з ОС MIUI. Пристрій викликає фурор на ринку Китаю та водночас робить компанію надуспішною. Фірма отримує повноцінні інвестиції не тільки від китайських фондів, а й від американського Qualcomm Ventures, та починає підготовку до виходу на світовий ринок. Підкорити міжнародних покупців компанії... Переглянути повністю
Особистий кабінет