Датчик залиття Xiaomi Mi Smart Home Water Leak Sensor White (SJCGQ11LM/AS010CNW01)

Код: 254548
0 / 5
Датчик залиття Xiaomi Mi Smart Home Water Leak Sensor White (SJCGQ11LM/AS010CNW01)
Датчик залиття Xiaomi Mi Smart Home Water Leak Sensor White (SJCGQ11LM/AS010CNW01)Датчик залиття Xiaomi Mi Smart Home Water Leak Sensor White (SJCGQ11LM/AS010CNW01)
0 / 5
Купуй
Немає в наявності

Xiaomi Mi Smart Home Water Leak Sensor - датчик протікання води, який є однією із складових системи безпеки розумного будинку. Основною функцією датчика є попереджання небезпек внаслідок затоплення водою. Встановлюється у місцях, де передбачений доступ до подачі води - кухні, ванни кімнати, різноманітні складські приміщення.

Пристрій здійснює детекцію підняття рівня води (на 0.5 мм), видаючи звуковий і світловий сигнали. Також датчик надсилає повідомлення на смартфон власника. Працює даний датчик за допомогою протоколу ZigBee та централі Mi Gateway 2.

Здатний працювати при температурі вд 10 до 55 градусів за Цельсієм, захищений за стандартом IP67. Виглядає як невелика біла шайба малого розміру, на передній панелі є невеликий малюнок краплі води. Датчик досить непримітний у приміщенні, але буде виступати дуже корисним помічником і захищати оселю від затоплення водою. 

Показати більше
  • Виробник:Xiaomi
  • Код виробника:SJCGQ11LM/AS010CNW01
  • Тип датчика:Датчик залиття
  • Тип встановлення:Всередині приміщень
  • Сумісний:Mi Smart Home
  • Тип підключення:Бездротовий
  • Основний колір:Білий
  • Гарантія:12 міс.
Молодий китайський бренд Xiaomi почав своє існування в 2010 році, коли вісім підприємців на чолі з мільярдером Лєем Цзюном вирішили створити компанію, яка зможе реалізувати їх спільну концепцію «зручного телефону». Першим інноваційним продуктом нової компанії стала операційна система MIUI, для Android-платформ, яка за короткий термін виявилась дуже популярною на китайському ринку. Зробивши вірні висновки з такого успішного старту, бренд розробляє та в 2011 році випускає свій перший смартфон Xiaomi Mi One з ОС MIUI. Пристрій викликає фурор на ринку Китаю та водночас робить компанію надуспішною. Фірма отримує повноцінні інвестиції не тільки від китайських фондів, а й від американського Qualcomm Ventures, та починає підготовку до виходу на світовий ринок. Підкорити міжнародних покупців компанії... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?