5 900 грн
Купуй

Центральний контролер Ajax Smart Hub 2 Black (000015393)

5 900 грн
Купуй
Від 1 967 грн/міс
Купуй в кредит
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно Відправимо завтра
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Укрпошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Опис

Ajax Smart Hub 2 - центральний елемент керування системи розумного будинку. Його призначення полягає у керуванні усіма пристроями Ajax, які входять в систему. 

Безпека 

Хаб сповіщує про відчинення дверей, розбиття вікон, загрозу пожежі чи затоплення. Пристрій передає фотографії з датчиків MotionCam, викликає патруль охоронної компанії та завжди слідкує за безпекою вашого будинку.

Датчики руху реагують не лише на реальні загрози, але й на побутову необачність. Якщо няня повернеться з дітьми зі школи та забуде вимкнути сигналізацію, система безпеки буде зобов’язана підняти тривогу. З Hub 2 вам не доведеться хвилюватися через такі ситуації чи оплачувати хибні виклики групи реагування. Просто відкрийте сповіщення про тривогу датчика MotionCam — і ви побачите, що сталося.

3 канали зв'язку 

Hub 2 гарантовано передасть сигнал тривоги та фотографії з об’єкта, що охороняється, через один із каналів зв’язку: Ethernet або одну з двох SIM-карток. Канали працюють паралельно і підмінюють один одного в екстрених ситуаціях.

А миттєве доставлення фотопідтверджень, навіть за умови слабкого інтернету, гарантують протоколи передачі та стиснення даних. На відміну від камер спостереження, Ajax дає вам можливість оцінити ситуацію, якщо швидкість підключення буде всього 0,5 кбіт/c. 

Надійність вищого рівня

При виході датчика з ладу, навмисній шкоді чи розкритті корпуса, власник і охоронна копанія одразу будуть про це сповіщені. При зникненні світла Ajax Hub 2 продовжить нести варту завдяки резервному акумулятору (до 16 годин автономної роботи).  

Операційна система OS Malevich    

Hub 2 працює під керуванням OS Malevich — операційної системи реального часу. Такі ОС керують космічними кораблями, балістичними ракетами й автомобільними гальмами. OS Malevich стійка до вірусів і захищена від кібератак. Її архітектура дозволяє розширювати можливості Ajax, а регулярні оновлення відбуваються по повітрю за секунди та не вимагають участі користувача.   

Повна автоматизація 

Використовуйте сценарії, щоб навчити систему безпеки не лише повідомляти про загрози, але й активно протистояти їм. Налаштуйте нічний режим за розкладом, вимикайте світло в офісі, коли встановлюєте приміщення під охорону, запрограмуйте прожектори вмикатися в разі виявлення вуличними датчиками руху сторонніх або реалізуйте автоматичну антипотоп-систему. Система продовжує виконувати сценарії, навіть якщо втрачено зв'язок з Ajax Cloud.

Характеристики
Усі характеристики
Відгуки

Ще немає жодного відгуку, залиште перший

  • Виробник:Ajax
  • Код виробника:000015393
  • Частотний діапазон:868 МГц
  • Живлення:110−240 В
  • Радіус спрацювання:2000 м
  • Довжина:163 мм
  • Ширина:163 мм
  • Висота:36 мм
  • Колір:Чорний
Ajax — український hardware стартап, що цілить у лідери нових систем домашньої безпеки. Головною метою компаніє є створення безпечних та надійних розумних будинків, що надзвичайно прості для використання. Системи безпеки Ajax дозволяють швидко розгорнути систему без складного монтажу та в один клік... Детальніше
Огляди
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?