10 899 грн
Купуй

Централь керування Ajax Hub 2 Plus White

Код: 296038
Оціни
Оціни
Центральний контролер Ajax Hub 2 Plus White
Центральний контролер Ajax Hub 2 Plus WhiteЦентральний контролер Ajax Hub 2 Plus WhiteЦентральний контролер Ajax Hub 2 Plus WhiteЦентральний контролер Ajax Hub 2 Plus WhiteЦентральний контролер Ajax Hub 2 Plus WhiteЦентральний контролер Ajax Hub 2 Plus White
1/5
10 899 грн
Купуй
Від 1 090 грн/міс
Купуй в кредит
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Укрпошта
Опис

Ajax Hub 2 Plus — оновлена централь системи безпеки. Отримала передові технології від виробника та готова захистити ще більше простору, ще більше сценаріїв без зайвих зусиль монтажу та налаштувань одразу зі смартфона. 

Для централі системи безпеки критичний зв'язок із зовнішнім світом. Його надійність і стабільність - гарантія своєчасної передачі тривоги охоронної компанії і користувачам.

Hub 2 Plus підтримує 4 канали зв'язку, у тому числі швидкісні мережі LTE. Це дозволяє використати можливості різних інтернет-провайдерів через Ethernet і Wi-Fi, а також до двох стільникових мереж. Перемикання між каналами здійснюється автоматично та за кілька секунд. 

Hub 2 Plus дозволяє підключити 200 датчиків MotionCam, тому підтримує фотоверіфікацію — фотопідтвердження тривоги охоронній компанії і користувачам. Сповіщення надходить за 9 секунд. 

Працює на основі радіопротоколу Jeweller, який гарантує безперебійну взаємодію всіх пристроїв системи безпеки. Він забезпечує двосторонній зв'язок хаба з датчиками на відстані до 2000 метрів, дозволяє дистанційно керувати системою і повідомляє про тривогу менш ніж за 0,15 секунди. Jeweller використовує фрейми для синхронізації сеансів зв'язку пристроїв, аутентифікацію для виключення підробки і шифрування для захисту від крадіжки даних. Енергоефективний протокол дозволяє датчикам працювати роками від комплектних батарей.

Wings — інноваційний радіопротокол, розроблений для швидкісної передачі графічних даних на великих відстанях. Радіопротокол використовує виділену антену Hub 2 Plus для підвищення надійності каналу зв'язку. Wings доставляє фотографії на відстані до 1700 метрів навіть при нестабільному рівні сигналу і перебоях зв'язку завдяки вбудованим алгоритмам перевірки і дозавантаження пакетів. Оператор охоронної компанії і користувачі бачать перший знімок з місця події вже через 9 секунд після тривоги.  

Сам хаб працює на операційній системі OS Malevich. Система гранично надійна, невразлива для вірусів і захищена від кібератак. Модульна архітектура спрощує розвиток OS Malevich. Система отримує нові можливості кілька разів на рік завдяки оновленням по повітрю. Процес не вимагає участі інженера монтажу або користувача і відбувається за лічені хвилини, коли система безпеки знята з охорони. 

Hub 2 Plus відрізняється простотою монтажу (кріпильна система SmartBracket) і можливістю налаштування зі смартфона. Для встановлення системи, потрібно підключити пристрій до електромережі та інтернету, вставити сім-карти і відсканувати QR-код через додаток. Підключення охоронних пристроїв, відеокамер, користувачів, тестування радіосигналу, створення груп і сценаріїв, навіть відправка запиту на підключення до ПЦС — будь-які налаштування системи завжди доступні в додатках Ajax. Незалежно від того перебуваєте ви на об'єкті чи ні.

Завжди на зв’язку — використовуючи кабель, Wi-Fi, LTE  

Hub 2 Plus підтримує 4 канали зв’язку та працює у швидкісних мережах LTE. Така конфігурація дозволяє підключити пристрій до двох різних інтернет-провайдерів через Ethernet і Wi-Fi, а також до двох стільникових мереж. Водночас автоматичне перемикання між каналами займає секунди.     

Верифікація тривоги фотографією за 9 секунд

За фотоверифікацією — майбутнє охоронної індустрії. Ця технологія оптимальна як для комерційних, так для житлових об'єктів — вона доступна і поважає приватність людей. Анімовані серії знімків з датчиків руху MotionCam дозволяють оцінити, що відбувається на об'єкті в динаміці. Водночас камери активуються лише у разі тривоги.   

Підключення датчиків MotionCam  

Hub 2 Plus дозволяє підключити 200 датчиків MotionCam. І доставляє фотопідтвердження тривоги охоронній компанії і користувачам всього за 9 секунд. Навіть у разі підключення через SIM (завдяки підтримці швидкісних мереж LTE).  

Автоматизує безпеку

Hub 2 Plus дозволяє створити 64 сценарії і мінімізувати вплив людського фактора на безпеку. Хаб може вмикати і вимикати охорону об'єкта чи групи за розкладом. Миттєво активувати дим-машину, якщо в приміщення проникнуть. Знеструмити приміщення та ввімкнути аварійне освітлення у разі пожежі. Або перекрити воду у разі протікання. Керувати світлом, електрозамками, ролетами чи гаражними воротами, якщо зміниться статус охорони, після натискання кнопки або за тривогою датчика.    

Захищає великі об'єкти зі складною внутрішньою організацією 

Hub 2 Plus контролює до 200 пристроїв системи безпеки. Його дальність зв'язку досягає 2000 метрів, а радіомережа системи може покрити до 35 км². Hub 2 Plus дозволяє створити 25 груп охорони і підключити 200 користувачів, щоб розділити охорону об'єкта на зони та чітко розмежувати доступ співробітників.    

Стійкий до саботажу 

Що б не сталося з Hub 2 Plus, охоронна компанія та користувачі будуть про це знати. Хаб неможливо непомітно вимкнути, коли об'єкт знято з-під охорони. Якщо зловмисник спробує зняти пристрій з кріплення, миттєво спрацює тривога за тампером. А про зникнення зв'язку з хабом сервер Ajax Cloud може сповістити вже за 60 секунд завдяки частим опитуванням. Навіть якщо знеструмити будівлю, хаб боронитиме об'єкт до 15 годин завдяки вбудованому резервному акумулятору.   

OS Malevich  

Hub 2 Plus — найпродуктивніший хаб Ajax. У нього в 4,5 рази швидший процесор і в 8 разів більше пам'яті як порівняти з Hub 2. Апаратна конфігурація і операційна система OS Malevich дозволить пристрою роками розвиватися та залишатися актуальним.   

Легкий апгрейд системи безпеки  

Щоб спростити процес оновлення хабів на об'єктах, ми передбачили можливість автоматичного перенесення даних між ними. Функція імпорту дозволяє перенести налаштування, підключені пристрої, групи, сценарії та користувачів зі старого хаба на Hub 2 Plus. Менше ніж за 15 хвилин.   

Керується із додатка 

Додатки дозволяють користувачам системи з правами адміністратора керувати безпекою об'єкта, змінювати налаштування хаба й підключених до нього пристроїв, створювати сценарії чи відстежувати події. Зі смартфона або персонального комп'ютера, як на об'єкті, так і віддалено.  

Простий монтаж  

Hub 2 Plus готовий до роботи з коробки. Всі модулі комунікації, блок живлення і резервна батарея вже встановлені. Щоб розпочати налаштування системи, потрібно підключити пристрій до електромережі та інтернету, вставити сім-картки та відсканувати QR-код через застосунок. А завдяки кріпильній панелі SmartBracket корпус пристрою не потрібно розбирати під час монтажу.    

Характеристики
Усі характеристики
Відгуки

Ще немає жодного відгуку, залиште перший

  • Виробник:Ajax
  • Код виробника:Hub 2 Plus White
  • Частотний діапазон:868.0−868.6 МГц
  • Живлення:110−240 В
  • Підтримка Wi-Fi:Так
  • Радіус спрацювання:2000 м
  • Вага:351 г
  • Колір:Білий
Ajax — український hardware стартап, що цілить у лідери нових систем домашньої безпеки. Головною метою компаніє є створення безпечних та надійних розумних будинків, що надзвичайно прості для використання. Системи безпеки Ajax дозволяють швидко розгорнути систему без складного монтажу та в один клік... Детальніше
Огляди
10/09/2018
Система розумного дому від Xiaomi: чи є сенс купувати зараз?
Дедалі більше користувачів починають цікавитися системами розумного дому. На ринку навіть спостерігається певна конкуренція між компаніями, які виготовляють такі системи. Нещодавно до нас на тест потрапила система розумного дому компанії Orvibo і варто сказати, що за виключенням деяких пристроїв у н
06/07/2023
Перша інтерактивна вітрина Ajax в Україні. ТОП-14 датчиків Ajax для вашої оселі
Про компанію Ajax Українська компанія Ajax робить життя людей по всьому світу безпечнішим і комфортнішим. В асортименті компанії є понад 60 різноманітних датчиків, які легко встановлюються і за декілька кліків на смартфоні підключаються до застосунку, який доступний на iOS, Android, Mac OS та Windo
10/03/2021
Охоронна система Ajax : дім у безпеці за один клік
Ми часто хвилюємось за безпеку у будинку, квартирі чи офісі за час нашої відсутності. Безліч разів перевіряємо чи закриті усі вікна та двері, проте занепокоєння все одно нікуди не зникає. Але навіщо хвилюватись, якщо є Ajax! Ajax — одна з найкращих бездротових систем охорони у світі, яка за один кл
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?