Блок живлення HighPower 650W EP-650DD (HP1-M650BR-H12S)
Код: 397424
Оціни
Оціни
1/3
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо 16/05
Опис
HighPower 650W EP-650DD — надійний блок живлення, наділений потужністю 650 Вт. Стане хорошим вибором для розробки систем середнього та високого рівня. З ним ви будете впевнені у чудовій працездатності блоку та стабільному живленню системи. Оснащений розширеним перетворювачем постійного струму для виходів +3,3 В і +5 В, що сприяє вищій ефективності. Вихідна шина +12 В забезпечує максимальну сумісність із найновішими компонентами, також наявний роз'єм для під'єднання відеокарт преміумкласу.
Вбудований вентилятор діаметром 120 мм збільшує потік повітря та знижує загальний рівень шуму. Він забезпечує потужний повітряний потік, відмінну циркуляцію та охолодження блока живлення при низькому рівні шуму.
Особливості:
- 80 Plus Bronze дозволяє зменшити теплові втрати та отримати стабільне живлення усієї системи;
- конструкція стільника з найкращою вентиляцією;
- розширений перетворювач постійного струму;
- роз'єми живлення PCI-Express.
Характеристики
Форм-факторATX
Потужність650 Вт
Модульне підключення кабелівНі
Активний PFCТак
Роз’єм підключення до материнської плати20 + 4pin
Роз'єми живлення процесора8+8pin
Роз'єми живлення відеокарти6+2pin
Кількість портів живлення для відеокарт4 шт
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі блоки живлення
Блок живлення HighPower 650W EP-650DD (HP1-M650BR-H12S) Блок живлення HighPower 650W EP-650DD (HP1-M650BR-H12S)