Блок живлення HighPower 600W Eco II BR600 (HPE-600BR-A12S)
Код: 397422
Оціни
Оціни
1/3
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо 16/05
Опис
HighPower 600W Eco II BR600 — надійний блок живлення, наділений потужністю 600 Вт. Стане хорошим вибором для розробки систем середнього та високого рівня. З ним ви будете впевнені у чудовій працездатності блоку та стабільному живленню системи.
Вбудований вентилятор діаметром 120 мм збільшує потік повітря та знижує загальний рівень шуму. Він забезпечує потужний повітряний потік, відмінну циркуляцію та охолодження блока живлення при низькому рівні шуму.
Вихідна шина +12 В забезпечує максимальну сумісність із найновішими компонентами, також наявний роз'єм для під'єднання відеокарт преміумкласу. Дизайн блока добре підходить для подальших оновлень системи та використання у стандартних корпусах.
Особливості:
- 80 Plus Bronze дозволяє зменшити теплові втрати та отримати стабільне живлення усієї системи;
- конструкція стільника з найкращою вентиляцією;
- роз'єми живлення PCI-Express.
Характеристики
Форм-факторATX
Потужність600 Вт
Модульне підключення кабелівНі
Активний PFCТак
Роз’єм підключення до материнської плати20 + 4pin
Роз'єми живлення процесора4+4pin
Роз'єми живлення відеокарти6+2pin
Кількість портів живлення для відеокарт2 шт
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі блоки живлення
Блок живлення HighPower 600W Eco II BR600 (HPE-600BR-A12S) Блок живлення HighPower 600W Eco II BR600 (HPE-600BR-A12S)
6+2pinПотужність: 600Модульне підключення кабелів: Ні
Блок живлення Deepcool 400W PF400 Блок живлення Deepcool 600W PF600