Блок живлення Gigabyte 550W P550SS Ice (GP-P550SS ICE)
Код: 402294
Оціни
Оціни
1/5
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Опис
Модель наділена потужністю 550 Вт, чого вистачить для живлення систем середньої потужності та енергозатратних компонентів. Сертифікована за системою 80 Plus Silver, яка гарантує її енергоефективність. Активний модуль корекції напруги є гарантією стабільної роботи навіть при перенавантаженні чи пониженому рівні напруги. До того ж блок живлення оснащений захистом OPP, UVP, OVP, SCP, OCP, OTP.
Особливості:
- сертифікат 80 PLUS Silver;
- підтримка стандарту Intel ATX 3.0;
- 120-мм вентилятор з гідродинамічним підшипником (FDB);
- дизайн плоского кабелю;
- потужна шина +12 В;
- захист OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP.
Характеристики
Форм-факторATX
Потужність550 Вт
Модульне підключення кабелівНі
Активний PFCТак
ККД90 %
Роз’єм підключення до материнської плати20 + 4pin
Роз'єми живлення процесора4+4pin
Роз'єми живлення відеокарти6+2pin
Кількість портів живлення для відеокарт2 шт
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі блоки живлення
Блок живлення Gigabyte 550W P550SS Ice (GP-P550SS ICE) Блок живлення Gigabyte 550W P550SS Ice (GP-P550SS ICE)