Блок живлення Chieftec 400W GPA-400S8 Bulk
1/2
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Опис
Chieftec GPA-400S8 ― надійний блок живлення від відомого виробника. Виготовлений із перевірених компонентів та матеріалів та наділений істинною потужністю 400Вт, що дозволяє використовувати його для живлення домашнього, або офісного ПК. Chieftec GPA-400S8 наділений всіма роз'ємами підключення, що можуть знадобитися для живлення робочої системи середнього рівня, а 120-міліметровий, тихий вентилятор забезпечує стабільну робочу температуру блоку під будь-яким навантаженням. Вбудована система різноманітних захистів гарантує стабільну роботу блоку, а отже і всього ПК за неякісного живлення.
Характеристики
Форм-факторATX
Потужність400 Вт
Модульне підключення кабелівНі
Активний PFCТак
ККД80 %
Роз’єм підключення до материнської плати20 + 4pin
Кількість портів живлення для відеокарт1 шт
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі блоки живлення
Блок живлення Gamemax 400W GM-400 (GM-400 Black) Блок живлення Gamemax 400W GM-400 (GM-400 Black)