Блок живлення ASUS 1200W TUF Gaming Gold (TUF-GAMING-1200G)
Код: 375172
Оціни
Оціни
1/5
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо 18/05
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Опис
Надійний блок живлення від компанії Asus з формфактором ATX і потужністю 1200 Вт.
ASUS TUF Gaming 1200W Gold поєднує міцність військового класу, флагманський дизайн вентилятора та захист друкованої плати для довговічної подачі живлення.
Особливості:
- захисне покриття PCB захищає від вологи, пилу та екстремальних температур;
- повністю модульні кабелі зберігають вашу установку акуратною.
Характеристики
Форм-факторATX
Потужність1200 Вт
Модульне підключення кабелівТак
ККД92 %
Роз’єм підключення до материнської плати20 + 4pin
Роз'єми живлення процесора8+8pin
Роз'єми живлення відеокарти6+2pin
Кількість портів живлення для відеокарт3 шт
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі блоки живлення
 Блок живлення ASUS 1200W TUF Gaming Gold (TUF-GAMING-1200G) Блок живлення ASUS 1200W TUF Gaming Gold (TUF-GAMING-1200G)
6+2pinПотужність: 1200Модульне підключення кабелів: Так
Блок живлення ASUS ROG Thor 1200W Platinum III Блок живлення ASUS ROG Thor 1200W Platinum III