Блок живлення 2E 750W Solid Power Pro (2E-SP750BRSMII-120)
Код: 414859
Оціни
Оціни
1/3
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо 15/05
Опис
Надійний блок живлення від 2E для персонального комп'ютера. Він гарантуватиме високу ефективність, стабільність і тиху роботу. Виріб потужністю 750 Вт забезпечить надійне живлення для компонентів усієї системи. Модель виконана у формфакторі ATX.
Характеристики
Форм-факторATX
Потужність750 Вт
Модульне підключення кабелівНі
Активний PFCТак
Роз’єм підключення до материнської плати20 + 4pin
Роз'єми живлення процесора8+8pin
Роз'єми живлення відеокарти6+2pin
Кількість портів живлення для відеокарт4 шт
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі блоки живлення
Блок живлення 2E 750W Solid Power Pro (2E-SP750BRSMII-120) Блок живлення 2E 750W Solid Power Pro (2E-SP750BRSMII-120)