Батарейки Xiaomi ZMi Rainbow AAA batteries 10 pcs (NQD4001RT)

Код: 276380
0 / 5
Батарейки Xiaomi ZMi Rainbow AAA batteries 10 шт (NQD4001RT)
Батарейки Xiaomi ZMi Rainbow AAA batteries 10 шт (NQD4001RT)Батарейки Xiaomi ZMi Rainbow AAA batteries 10 шт (NQD4001RT)Батарейки Xiaomi ZMi Rainbow AAA batteries 10 шт (NQD4001RT)
1/3
-21%знижка
Тип товаруБатарейка
Тип елемента живленняAAA (R03, 268, «мізинчик»)
Кількість в упаковці10 шт
0 / 5
Кешбек 7 грн
189149 грн
Кешбек 7 грн
Тип елемента живленняAAA (R03, 268, «мізинчик»)
Кількість в упаковці10 шт
Усі характеристики

Xiaomi ZMi Rainbow AAA batteries - батарейки з тривалим терміном експлуатації, особливістю, яких, є їхня екологічність, осікільки вони не містять ртуті і кадмію. Набір складається з 10-ти штук батарейок.

Матеріал використаний у наборі доволі міцний і надійний. Якщо батарейки знаходяться у вологому приміщенні, в умовах підвищення температури або в іншому несприятливому середовищі, вони не деформуються. Нікелеве покриття оболонки батарейок, у порівнянні зі звичайними сталевими і залізними корпусами, відрізняються кращим опором тиску, а застосування технології високої щільності марганцевих електродів анода, збільшив рівень захисту витоку батарейок. Нижня ізоляційне кільце призначене для запобігання короткого замикання, а автоматичний запобіжний клапан захищає ваш електроприлад від виникнення несприятливих ситуацій.
Термін зберігання є важливою вимогою, оскільки тривалий час батарейки можуть підтримувати заряд і виручии вас в потрібний момент. Унікальний склад батарейок продовжує термін їх надійного і стабільного зберігання, зменшуючи рівень саморозряду. Тепер, завдяки ефективній роботі батарейок, ви можете весело проводить своє дозвілля з улюбленими пристроями.

Батарейки є не тільки надійними при користуванні, а й привертають увагу яскравим виглядом, осікільки кожна батарейка має свій колір. Завдяки різним кольорам, дуже легко відрізнити стару батарейку від нової. Набір поставляється у зручному боксі, тому батарейки можна компактно помістити в одному місці.

Показати більше
  • Виробник:Xiaomi
  • Код виробника:NQD4001RT
  • Тип товару:Батарейка
  • Тип елемента живлення:AAA (R03, 268, «мізинчик»)
  • Кількість в упаковці:10 шт
Китайський бренд Xiaomi почав своє існування в 2010 році, коли вісім підприємців на чолі з мільярдером Лєем Цзюном вирішили створити компанію, яка зможе реалізувати їх спільну концепцію «зручного телефону». Першим інноваційним продуктом нової компанії стала операційна система MIUI, для Android-платформ, яка за короткий термін виявилась дуже популярною на китайському ринку. Зробивши вірні висновки з такого успішного старту, бренд розробляє та в 2011 році випускає свій перший смартфон Xiaomi Mi One з ОС MIUI. Пристрій викликає фурор на ринку Китаю та водночас робить компанію надуспішною. Фірма отримує повноцінні інвестиції не тільки від китайських фондів, а й від американського Qualcomm Ventures, та починає підготовку до виходу на світовий ринок. Підкорити міжнародних покупців компанії допомагає... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?