4 головні фішки смарт-колонки Apple HomePod

HomePod — продукт компанії Apple, який покликаний примусити усіх по-новому зрозуміти звучання музики з портативних колонок у приміщеннях. Apple далеко не перша компанія, яка випустила подібний девайс, але, як зазвичай, від компанії з Купертіно чекають чогось особливого і є підстави вважати, що й цього разу для Apple все вдалося.

Minimal-дизайн

HomePod без проблем впишеться в будь-який інтер’єр, а все завдяки супер-мінімалістичному дизайну. Колонка представлена лише в двох кольорах: “white” і “space grey”. Кольори добре знайомі усім, завдяки iPhone. Всі краї скруглені. Вага девайсу — два з половиною кілограми.

ps5GhkwNfm7cGiThRAQgrFWA-98bOIVRyjEOQflS5b_BwqmcDuhSG7vI_stQ68bw7CMgg9Fu2mk4h9DwERP4d6KM9Xeiv9SgNpDrP3Y5WwW1LTVSLXSCnARrm3HPJx2ZbzGmHR_R

Звучання 360°

В колонку вбудовані 4-дюймовий сабвуфер та 7 динаміків, які дозволяють направляти звук в усі сторони. Тому кращим місцем для неї буде центр кімнати. Є можливість підключити дві колонки разом і поставивши в різних кутах кімнати забезпечити повне стерео.

2HfV39yWbmevyuTZIN9z4eHcktrfGM0gBUbrlilWYaFGha2xmI1PbvGjDS8ELa2ZnLCXKiulsBY7YUPOvMlNoKdQTpsA0AhfW4nj4CL2lF1DTs8YweRw-Mo0dKGu_nCT9yaC5i_Q

Siri та Apple Music

Еплівська смарт-колонка сумісна з Apple Music, тому у вас буде доступ до усієї бібліотеки треків цього сервісу. В корпус колонки вбудовані аж 6 мікрофонів для доступу до Siri. Тепер керування можна здійснювати лише за допомогою голосових команд. Фішкою є те, що Siri для HomePod має особливі алгоритми, які більш “сконцентровані” саме на музиці. Ви без проблем можете запитувати у “помічника”: “Хто грає на гітарі у відтворюваній пісні?”.

 

mxMG3pv5iRtYEexDOD6iq_oeeX8OjQwFuWrEOCgaXlWC-8RTmfFyORUJkm9GivEOGeot5BJrDvWWiEG6ePk4Cg0-KJHKnziyRPBsKB3UT_X7XqwMmbbZqqlJIsexXbJkaqZ59yS5

Пристосування до умов

Завдяки вбудованому процесору Apple A8 та мікрофонам, колонка з допомогою аналізу відбивання звукових хвиль може “розуміти”, як грати саме в тому середовищі, де вона знаходиться, наприклад: кухня, вітальня чи вулиця.

wFC9BNVtcyTVALBIMK79C81sQqvBcurWkhmyoZ3K6sNwK4st5A9P9-e5qUzxW6CgFSIoZXIZxq_FdCK5OKZCM80X0_UjLJ81QN71kVlC9Qkeo9S57fQfDBJR-NkcwY3f0iEIjD6B

В інтернет-магазині КТС ви вже можете зробити передзамовлення та на власні вуха оцінити якість звуку смарт-колонки від Apple.

Читайте також:
Найкраще місце для придбання та обслуговування комп’ютерної техніки у західній Україні.

0
0
Доставка безкоштовна

До оплати:

Замовити %
ТакНітакні