Мобільні телефони Motorola

0 товарів
1
Фільтри

Motorola: усе та навіть більше

Багато хто з нас надає перевагу брендам, перевіреним часом. Моторола також серед них. Адже серійні мобільні телефони компанія представила першою у світі. Сталося це ще у 1983 році. І хоча перші моделі виглядали доволі брутально та й вартість їх не вражала доступністю, це був справжній прорив, який став частиною історії. 

На сьогодні  мобільні телефони Моторола вміщують у собі передові технології, радують якістю матеріалів та здатні створювати позитивне враження від користування, навіть якщо ми маємо справу з найдоступнішим з-поміж смартфонів бренду. 

Усе тому, що розпочинаючи виробництво нового пристрою, компанія використовує десятиліття накопиченого досвіду для того, щоб споживач отримав ще більше корисних можливостей. Україна давно знайома з моделями бренду – трохи більше десятиліття тому на вулицях часто лунали знайомі рингтони Мото, а їх задоволені власники зазирали в магазини мобілок лише для того, щоб придивитися собі щось новеньке зі знайомим логотипом.

Між тим, час не стоїть на місці - цінник на нові мобільні вже давно позбавився великої кількості нулів, а кожен з нас з легкістю обирає смартфон та аксесуар до душі. Усе починається з вибору серії:

  • Moto Z
  • Motorola з лінійки G
  • Серія Х

Усе залежить від того, яким можливостям сучасного мобільного ви надаєте перевагу. Якщо вам потрібен захищений від крапель води та пилу корпус, ви полюбляєте довгі розмови та багато часу проводите онлайн, зазирніть у каталог інтернет-магазину КТС, щоб придивитись до одного з Z, Z Force або ж Z Play. Тут до ваших послуг потужні акумулятори, не менш потужні процесори та яскравий дизайн. Ультратонкі, дивовижні, виконані з металу мобільні телефони Моторола ви знайдете серед моделей серії Z. 

Любите селфі чи ж фіксувати накращі миті життя назавжди? Отримайте задоволення від від фотографування за допомогою смартфонів Моторола!  Бо ж телефони Моторола мають оптичну стабілізацію зображення, швидкісний, як весняна блискавка, автофокус та режим професійної зйомки. 

А ще тут ви знайдете моделі зі змінними панелями яскравих кольорів та сканер відбитків пальців для ще більшої захищеності ваших даних.

Надійні. Міцні. Моторольні.  Які переваги у користуванні мають серії G та Х

Серія G - це пристрої, що не бояться складних умов експлуатації. Вода, що потрапляє на екран чи корпус, не потрапить усередину корпусу. Та й випадкові удари по корпусу не залишать на ньому відчутних слідів. Надійність понад усе – так кажуть про моторолки☺

Подвійний спалах робить телефони серії G дивовижно фотографічними – навіть якщо ви робите знімок у повній темряві.

Серія X порадує вас винятково міцним екраном ShatterShield, спеціальним нанопокриттям корпусу, що відштовхує воду та довготривалою роботою без зарядки. 

Усе це – модель X Force, доступна в каталозі магазину КТС. А от X Play порадує вас розширенням Quad HD, яке робить текст на екрані дуже, дуже чітким! До того ж, тут ви також знайдете якісну камеру у 21 мегапіксель та голосні стерео динаміки, що додають музичних барв у повсякдення. 

За Моторолою – до КТС!

Купувати нові телефони Моторола в КТС це завжди гарна ідея! Обравши мобільний пристрій Мото у привітній мережі магазинів, ви матимете багато інших переваг:

  • великий асортимент смартфонів
  • зручні та вигідні кредити з прозорими умовами
  • професійні консультації тих, хто знається на високих технологіях та добре знає, як працює той чи інший мобільний
  • довготривалу гарантію, допомогу у налаштуванні усіх функцій та цікаві аксесуари до вашого нового смарту

 
У КТС телефони Моторола можна замовити у кредит, зробивши це навіть онлайн. Ваш новий смартфон вам привезуть прямо до квартири, офісу чи будинку.

Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?