Зарядний пристрій Canyon Travel Adapter OnTour 20 GaN 70W White (CNS-TA70W1006W)
Код: 437321
Оціни
Оціни
1/10
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо завтра
Додаткові пропозиції
Сервіси
Опис
Canyon Travel Adapter OnTour 20 створений спеціально для мандрівників і професіоналів, яким потрібне потужне та надійне рішення для зарядки в дорозі. Компактний адаптер поєднує універсальність і сучасні технології, пропонуючи чотири порти USB (два USB-C та два USB-A) із загальною потужністю до 70 Вт, що дозволяє одночасно заряджати кілька пристроїв.
Перемикання між різними стандартами вилок відбувається легко та інтуїтивно, без потреби у додаткових кнопках. За безпеку відповідає сертифікований запобіжник на 10 А, захисна шторка та комплексний набір захистів: від перенапруги, перегріву, перевантаження та короткого замикання. Зручний світлодіодний індикатор показує стан зарядки в реальному часі.
Характеристики
Тип зарядного пристроюПровідний
Вид зарядного пристроюМережевий 220В
Виконання зарядного пристроюРоз'ємний без кабеля
ІндикаціяСвітлодіодна
Підтримка швидкої зарядкиТак
Кількість USB портів4 шт
Вихідні інтерфейси2 x USB Type A, 2 x USB Type C
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі моделі
Зарядний пристрій Canyon Travel Adapter OnTour 20 GaN 70W White (CNS-TA70W1006W) Зарядний пристрій Canyon Travel Adapter OnTour 20 GaN 70W White (CNS-TA70W1006W)