Зарядний пристрій Canyon OnCharge 140ACC QC PD GaN 140W White (CNS-CUW140ACC)
Код: 421113
Оціни
Оціни
1/12
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо завтра
Опис
Canyon OnCharge 140ACC — це компактний настінний зарядний пристрій, який забезпечує високу потужність до 140 Вт завдяки передовій технології GaN. Завдяки чотирьом портам (три USB-C та один USB-A), ви зможете заряджати до чотирьох пристроїв одночасно: смартфони, планшети, ноутбуки та навушники.
Особливості:
- високошвидкісна зарядка: швидке заряджання до 140 Вт для ноутбуків, телефонів та інших пристроїв;
- ультракомпактний дизайн: портативний зарядний пристрій, що легко поміщається в сумці або кишені;
- чотири порти: три USB-C для сучасних пристроїв і один USB-A для застарілих ґаджетів;
- універсальна сумісність: працює з будь-якими пристроями — від ноутбуків до смартфонів;
Характеристики
Тип зарядного пристроюПровідний
Вид зарядного пристроюМережевий 220В
Виконання зарядного пристроюРоз'ємний без кабеля
Підтримка швидкої зарядкиТак
Кількість USB портів4 шт
Вихідні інтерфейси1 x USB Type A, 3 x USB Type C
Схожі моделі
Зарядний пристрій Canyon OnCharge 140ACC QC PD GaN 140W White (CNS-CUW140ACC) Зарядний пристрій Canyon OnCharge 140ACC QC PD GaN 140W White (CNS-CUW140ACC)