Зарядний пристрій Canyon OnCharge 100ACC QC PD GaN 100W White (CNS-CUW100ACC)
Код: 421112
Оціни
Оціни
1/11
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо завтра
Додаткові пропозиції
Сервіси
Опис
Canyon OnCharge 100ACC — це компактний настінний зарядний пристрій, який забезпечує високу потужність до 100 Вт завдяки передовій технології GaN. Завдяки чотирьом портам (три USB-C та один USB-A), ви зможете заряджати до чотирьох пристроїв одночасно: смартфони, планшети, ноутбуки та навушники.
Особливості:
- високошвидкісна зарядка: швидке заряджання до 100 Вт для ноутбуків, телефонів та інших пристроїв;
- ультракомпактний дизайн: портативний зарядний пристрій, що легко поміщається в сумці або кишені;
- чотири порти: три USB-C для сучасних пристроїв і один USB-A для застарілих ґаджетів;
- універсальна сумісність: працює з будь-якими пристроями — від ноутбуків до смартфонів;
Характеристики
Тип зарядного пристроюПровідний
Вид зарядного пристроюМережевий 220В
Виконання зарядного пристроюРоз'ємний без кабеля
Підтримка швидкої зарядкиТак
Кількість USB портів4 шт
Вихідні інтерфейси1 x USB Type A, 3 x USB Type C
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі моделі
Зарядний пристрій Canyon OnCharge 100ACC QC PD GaN 100W White (CNS-CUW100ACC) Зарядний пристрій Canyon OnCharge 100ACC QC PD GaN 100W White (CNS-CUW100ACC)