Телевізор QLED Samsung QE65Q77RAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/4
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
33 999
89 999
Опис
Чудове зображення до найдрібніших деталей
Яскравий світ на екрані QLED
Технологія повного прямого підсвічування Direct Full Array 4X
Технологія Quantum HDR
Більший екран - більше вражень
Ігровий режим. Мінімальна затримка виводу зображення
Все це - завдяки потужному процесору Quantum 4K-процесор
Масштабування до рівня 4К
Інтелектуальний режим
Досконалий дизайн
Інтер'єрний режим Ambient
Легкий доступ і управління. Платформа Smart Hub та пульт One Remote
Додаток SmartThings
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану65"
Smart TVТак
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок40 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Країна виробникРосія
Основний колірЧорний
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE65Q77RAUXUA
  • Країна виробник:Росія
  • Обирай швидко:4K, SmartTV
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:65"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • Smart TV:Так
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Формат акустики:2.1
  • Аудіо система:Dolby Digital Plus; Multiroom Link; Blutooth Audio
  • Інтерфейси:HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:245 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Додатково
  • Кріплення VESA:400x300
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт ДУ, інструкція, гарантія, батарейки
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1449.5 x 910.4 x 285.8 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1449.5 x 831.2 x 61.9 мм