Телевізор QLED Samsung QE65Q6FNAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/4
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
31 999
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
89 999
Опис
Q Колір
100% колірне охоплення
Q Контраст
Q HDR Elite (HDR 10+)
Дивіться на зображення, а не на телевізор
Рішення Clean Cable Solution
Дизайн 360°
Розумний спосіб використання smart TV
Універсальний пульт One Remote Control
Сервіс Smart Hub
ПЗ SmartThings
Синхронізація та обмін контентом
Сповіщення
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану65"
Smart TVТак
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок40 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Країна виробникРосія
Основний колірСірий
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE65Q6FNAUXUA
  • Країна виробник:Росія
  • Обирай швидко:4K, SmartTV
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:65"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технологія HDR:Так
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:Q Engine
  • Формат акустики:2.1
  • Аудіо система:Dolby Digital Plus; Multiroom Link; Blutooth Audio
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:220 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Додатково
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт ДУ, інструкція, гарантія, батарейки
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1446.3 x 909.4 x 285.7 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1446.3 x 833.8 x 54.9 мм