Телевізор OLED Samsung QE55S90DAEXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/6
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
29 999
37 999
Опис
Нова ера телевізорів Samsung AI TV
Глибокі чорні, чисті білі та яскраві кольори
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Якість зображення
Ігровий функціонал
Об'ємний звук
Дизайн LaserSlim
Характеристики
Тип телевізораOLED-телевізор
Діагональ екрану55"
Smart TVТак
Частота оновлення екрану100 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок40 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (304)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE55S90DAEXUA
  • Обирай швидко:SmartTV, 4K
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:55"
  • Вигнутий дисплей:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:NQ4 AI Gen2 Processor
  • Формат акустики:2.1
  • Аудіо система:Dolby Atmos, OTS Lite, Dolby Digital Plus, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:330 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Додатково
  • Кріплення VESA:300x200
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт ДУ, підставка, інструкція, гарантійний талон
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1225.4 x 773.6 x 265.2 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1225.4 x 708.6 x 39.9 мм