Телевізор Neo QLED Samsung QE55QN85DBUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/6
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
48 999
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
27 999
Опис
Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K
Побачте кожну деталь завдяки надточному керуванню світлом
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Насичені кольори та деталізація
Ігровий функціонал
Об'ємний звук
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану55"
Smart TVТак
Частота оновлення екрану100 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок40 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE55QN85DBUXUA
  • Обирай швидко:SmartTV, 4K
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:55"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технологія HDR:Так
  • Трансляція екрану:AirPlay
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Smart TV:Так
Системні параметри
  • Процесор зображення:NQ4 AI Gen2 Processor
  • Формат акустики:2.2
  • Аудіо система:Dolby Atmos, Adaptive Sound Pro, OTS Lite, Q-Symphony, Active Voice Amplifier Pro
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:200 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Додатково
  • Кріплення VESA:200х200
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт ДУ, підставка, інструкція, гарантійний талон
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1227.6 x 766.0 x 243.9 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1227.6 x 706.4 x 46.1 мм